Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sose hiszi el amit mondok,...

Sose hiszi el amit mondok, mindenkit hazugnak titulál?

Figyelt kérdés

A fiu akivel randizok ilyen.

Jol erzem magam, filmezunk a moziban es megkerdezi mi a baj. Mondom semmi, minden szuper. Hát ő ÉRZI, hogy nyugtalan vagyok. Mondom neki, hogy szó sincs erről.


Ilyesmiket kérdőjelez meg. Es ma hallottam tole hasonlo sztorikat masokrol is h hazudnak...nem latjak be a valosagot.


Meg csomoszor olyan mindja elbeszelnenk egymas mellet, elmondok egy sztorit vagy hekyzetet az eletembol (pl h munkat akarok valtani) es azt mondja h nem kene ezen ennyire stresszelnem meg gondolkodnom mert diak munka csak ugyis es majd a rendes karrieremen aggodjak..(igen de a jelenlegi munkam fizeti a megelhetesem es kezd tul stresszes lenni, jol jonne a tanacs)


Tegnap szakitott velem mert elmesélt egy sztorit ahol sajnaltam őt és mondtam h nem akarom hallani mert csak duhosse tesz az aki megalazta.

Ő ezt úgy regisztrálta h en undorodom attol ha gyengenek latom es hiaba mondtam h szo sincs errol, csak megakarom ölelni ekkor nem hitte el, es kirakott.


Belatom, hogy nem jó nekem de kezdem azt gondolni, hogy valami mentalis betegsége lehet.


Kozeli baratai, allando kapcsolatai nem nagyon vannak akikkel eloben is egyutt van, es nagyon intelligens.


Mi lehet emögött? Paranoia?


2021. szept. 6. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan csak doki tudja megmondani. De neki is bekell látni,h baj van. Sérült lelkileg.. Én hagynám a helyedben.azt hiszi,h csak körülötte forog a világ, mindenki hibás, hazudik, csak ő nem...
2021. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak simán hülye. Hol mutatkozik meg az intelligencia? Mert ebből az írásból az jön le, hogy egy hisztis, elviselhetetlen alak.
2021. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Belatom en is ha hibázom, o is.

Nagyon jo a szakmajaban, kutatokent dolgozik. Ezert gondolom intelligensnek meg mert muvelt. Lehet csak nem tetszem neki elegge ahhoz, hogy udvariasabb(?) lehyen. Elengedem

2021. szept. 6. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!