Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van állandó hányingerem?

Mitől van állandó hányingerem?

Figyelt kérdés
Reggelente nagyon rosz a hányás kerülhet végig utána egész nap hullámokban jön hogy hol nagyon hányingerem van hol csak egy kicsit. Már nagyon idegesítő. Terhes nem lehetek. Mióta elkezdődött a suli azóta tart

2021. szept. 8. 06:04
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a stressz miatt volt ilyenem. Allando gombocerzes a torokban, hanyinger allandoan. Nem is mertem enni emiatt. Buszon is allandoan rosszul voltam, pedig elotte sose.

Sportoltam, meg valerianaval probalkoztam (nekem segitett, de lehet, csak a tudat, hogy bevettem valamit). Meg zene :)

Amiota nem stresszes az eletem (ertsd: nem allando feszultsegben elek, hanem csak par napos stresszesebb idoszak van), elmultak a tunetek. Buszon is majdnem ugyanugy tudok utazni, mint regen.

2021. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem évekig ez volt, mikor iskolába jártam. Reggelente epét hánytam, amitől gyakran érzékenyek voltak már a fogaim. Én sem ettem egész nap, míg haza nem értem. Bírtam egy darabig, aztán amikor már nem voltam tanköteles, itthon maradtam. Sem a Frontin, sem a Rivotril nem hatott, pedig szedtem két évig. Bár ez lehet nálad csak átmeneti időszak, majd kiderül.
2021. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!