Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Múlt héten kérdeztem alsó...

Múlt héten kérdeztem alsó lábszáron jelentkező csípésekről itt, a gyakorin. Most folytatódik...?

Figyelt kérdés
... a történet. :( Folyamatosan jönnek elő az (ezek szerint) kiütések. Csak boka környékén ill. elvétve kicsit feljebb, vádlin. Nagyon viszketnek, elvakarom (nem bírom megállni), nagyon csúnya seb lesz. Van paraben allergiám (tartósítószer), de ez nem olyan. Allergiás vagyok némileg a méh- és darázscsípésre, ez nyilván nem az. Szedek pszichiátriai szereket. Lehet valamelyiktől??

2021. szept. 9. 10:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Szedek elontrilt (hónapok óta), tegretolt (hónapok óta), rivotrilt (hónapok óta). Szedtem antipszichotikumot (risperdal) kicsinykét összevissza, már nem.


Szedek ezeken kívül Bioextra D3 vitamint (gyógyszertárban, receptre kaphatót, csak azt bírom) ill. Beliema nevű hüvelykúpot, hüvelyfertőzésre (már nem).


Tudom, BŐRGYÓGYÁSZ, de nem fogja tudni... A háziorvos sem... A pszichiáter sem...


Valaki hallott már ilyenről? Hogy ennyire specifikusan csak a boka körül nagyon csúnya, viszkető, fájó, gyulladt, piros kiütések?

2021. szept. 9. 10:05
 2/10 A kérdező kommentje:

Az egész boka környék rettenetesen érzékeny, be van duzzadva.


Lehet, hogy valami autoimmun betegség?


Bőrgyógyászhoz kérek időpontot.

2021. szept. 9. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kisér gyulladás!
2021. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen menj dokihoz vele, mert csak rosszabb lesz. Átfordulhat ideggyulladásba is, és az már rettentően fáj, kozben zsibbad. Szörnyű.

Nekem volt ilyen érgyulladásom ideggyulladassal karöltve. Hát az ellenségemnek sem kívánom.

2021. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm! És milyen dokihoz menjek?
2021. szept. 9. 11:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Házidoki ad sürgősségi beutalót börgyógyászhoz.

Vagy ha nem ad akkor menj el magánba, mert kezelni kellene amig nem hatalmasodik el.

Én szteroidot szedtem rá, de nagyon soka jött rendbe.

2021. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor nem érgyógyászat, hanem bőrgyógyászat?

2021. szept. 9. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én börgyogyásznál voltam vele. Aztan neurologusnál mikor ráment az idegeimre...
2021. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 9. 14:42
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Oltakoztál? Annak nagyon sok mellékhatása fordul elő, ezek közül is sok a bőrön.
2021. szept. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!