Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fobiáaként, hogyan...

Szociális fobiáaként, hogyan lehet túlélni a munkahelyet?

Figyelt kérdés

Eddig gyárban dolgoztam. Jelenlegi munkahelyemen megy egyfolytában egymás ugaratása szívatása és aztán nevetnek egymáson.


Gondolom ez azért van, hogy az emberek szórakoztassak magukat úgy, hogy a másikon nevetnek stb...


Én is szeretek másikkal együtt nevetni, tehát néha már sértő, ami megy.


Engem ez szociális fobiáaként nagyon lefáraszt. Folyamatosan tartani magam lemenni a hülyeség szintjéig, mert ha nem kispeciznek.


Minden munkahely ilyen? Vagy csak a gyárban?


Szeretek jókat nevetni, de csak a jó poenokon.



2021. szept. 10. 20:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy ezt élvezik az emberek.

Nekem nem mindig sikerül valami frappánsat vissza mondani és olyankor rá szállnak az emberre.

En egyeltalan nem vagyok ilyen nem szeretem megsérteni másikat.

2021. szept. 10. 20:16
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hipnobehaviorista módszerrel gyógyítható.
2021. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálom magamra húzni ezt a beszologatos stílust, de sajnos egy idő után mindig lehullik a lepel
2021. szept. 10. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Természetesen nem minden munkahely ilyen, de a gyárakban gyakran tapasztalhatsz ehhez hasonlót... A végzettséged és a képzettséged alapján kereshetsz más munkahelyet is.

Ajánlom, hogy fordulj pszichológushoz, mert kezelés nélkül a szociális fóbia lényegében mindenben akadályozni fog.

2021. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
96%

Szia! Nekem is szociális fobiám van és hasonló gondjaim vannak mint neked! Szerintem próbálj olyan munka helyre kerülni ahhol az intelligencia szint nem merül ki a 8 alatanost vegzet segéd munkásoknal

Nem nézem le őket mert énis semm vagyok jobn sőt 8 altalanost vegeztem de akiknek az a poén hogy egymást szekeljak az nagyon gyerekes szint szerintem válts munkát vagy néz utána home Office munkának én pl sofőr munkát is ajánlani tudom

2021. szept. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!