Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni olyan sztressz...

Mit lehet tenni olyan sztresszforrással ami MINDIG jelen van és ami elől nincs menekvés se nappal se éjjel? Se otthon se az utcán se a boltban se sehol? Mindegy hova megyek az OTT VAN!

Figyelt kérdés

A stresszforrás: munkahely elvesztése. MIndegy hova megyek az jön velem. Nincs se nappalom se éjszakám. Éjszaka nem alszom nappal emiatt tompult vagyok. Nem eszek, fogyok.

Nem tudok semmit csinálni mert csak ez és semmi más se jár a fejemben.

Mehetek én utcára plázába akárhova sportolhatok, nincs menekvés. Csak ez és semmi más se jár a fejemben.

Kapkodom az öreganyámtól elcsent Xanaxot hogy legalább éjjel aludjak. NEM MEGY. Még xanaxal se megy.

Mit lehet tenni? Marad más mint az öngyilkosság?


2021. szept. 13. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ööö... azt próbáltad már, hogy munkát keresel? Elmész munkaügyibe, ilyesmi..?
2021. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt csinálom 4 azaz NÉGY HÓNAPJA!!! mellékeljem az excel táblát hogy hány helyre adtam be? És hogy hány helyről jött visszajelzés? (nemhogy felvennének még visszajelzés is alig)


A munkaügyi meg egy vicc. 3 hónap munkanélküli (max 100.000 /hó de ez a max!) majd ennyi. semmi...

közmunka. ha van. Ha nincs akkor az se. Semmi.

2021. szept. 13. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom, mit érzel. Egy megoldás van szerintem (a az öngyilkosságba menekülésen kívül): fogadd el a helyzetet, és arra koncentrálj, amit tehetsz. Próbálj mindig a jelen pillanatra figyelni, amit éppen csinálsz, ne a lehetséges jövőre.
2021. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

" fogadd el a helyzetet, és arra koncentrálj, amit tehetsz."


És mit tehetek? kíváncsi vagyok.

Mit tehetek amit még nem tettem meg?

2021. szept. 13. 09:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit mondjuk félreértettem asszem, úgy válaszoltam, hogy félsz a munkád elvesztésétől.
2021. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"úgy válaszoltam, hogy félsz a munkád elvesztésétől."


Attól már nem.

2021. szept. 13. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon negatív spirálba kerültél.voltam én is,egy év se meló se ,csak 22.800,még 2008ban, akkor nm volt munka semmi.oszinte leszek,ne rinyalj,főleg ha pasi vagy,van munka max válogatsz,dunantulra rengeteg helyre keresnek embert,szállással viszonylag jó pénz,lehet sőt biztos xa R,de munka! Én diplomával elmentem szőlőbe,voltam takarítónő,idosgondozo,sőt még konyhán is dolgoztam.szedd össze magad,tanulj ki egy szakmát,aztán külföld. Az öngyilkossággal meg ne akard magad sajnaltatni,az a gyenge embereké.harcolj.ennyi. pl.egy traktoros többet keres mint egy tanár,vagy egy targoncás.semelyik tisztességes munka nm szégyen.hajra
2021. szept. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de emiatt ennyire stresszelni? Budapesten annyi a munka, mint égen a csillag. Elindulsz egy főbb útvonalon akkor kb 10 percen belül találsz egy olyan üzletet/éttermet/bármit ahova ki van ragasztva, hogy eladót keresünk stb. Nyomtatsz egy pár önéletrajzot és beadod ezekre a helyekre. Aztán ha felvettek akár csak egy konyhai kisegítőnek is akkor addig közben keresel olyan munkát amit szeretnél ezt meg csinálod addig ideiglenesen.
2021. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Az öngyilkossággal meg ne akard magad sajnaltatni,az a gyenge embereké."


Az vagyok vállalom!! gyenge vagyok!

2021. szept. 15. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!