Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszio meddoseg miatt!...

Depresszio meddoseg miatt! Hogyan lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok… úgy érzem elég mély depresszióban vagyok egy néhány hónapja a meddőség miatt… teljesen felemészt , folyton sírhatnékom van semmihez nincs kedvem csak alvás közben “tisztul” meg az elmén es feledkezek meg a helyzetünkről … sokszor próbáltam “ elengedni” 1-2 hétig talán sikerül de az időm túlnyomó többségében csak sírni tudok… egész életemben életerős boldog lány voltam de úgy érzem ez a tehetetlenség teljesen megbénít …hogyan lehet ezen túllendülni ? Hogyan lehet elengedni? Hogyan lehet nem akarni?
2021. szept. 13. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez nehéz kérdés.Sok mindenen múlik a válasz,pl hány éves vagy?,pontosan mióta próbálkoztok?,miket próbáltál eddig ki?gondolok itt lh tesztre stb illetve orvossal beszéltél e már erről?Sok kérdés itt felmerül.

Ha ezekre válaszolsz akkor lehet érdemben tanácsot adni

2021. szept. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
27 eves vagyok , mar 2 éve próbálkozunk lh -teszt+ hőmérőzés orvosok , vérvétel , átjárhatósági is megvolt mindent rendben találtak.. férjemnél is egész jó eredmények vannak … már mennénk lombikra , csak sajnos akkor minden félretett pénzünk arra menne(ami nem lenne túl szerencsés)
2021. szept. 13. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem menne el a lombikra a félretett pénzetek mert állami intézetek vannak már tehát a kezelés ingyenes,a gyógyszerek pedig dobozdíjasok tehát 300 Ft/doboz.Menjetek nyugodtan lombikra!Ha 2 éve megy ez akkor lombik kell vagy inszemináció mert nem biztos hogy magától sikerülni fog bár van időd még 27 évesen tehát 1 évet ha vársz akkor is csak 28 vagy.Viszont ha már nagyon zavar a dolog akkor meddőségibe menjetek és meg fog oldódni ha szerencsétek van

#1

2021. szept. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég fiatal vagy,30 se. Nem kell feltétlenül rohannod. Én a helyedben próbálkoznék még más módszerekkel és a lombikot az utolsó helyre tenném.

Tudsz angolul ? (Az internet tárháza a különféle, másoknál bevált módszereknek.) Van két angol nyelvű könyvem pdf-ben, mely erről szól (mármint ha nincs szervi eltérés, mit kell tenni a fogantatáshoz).

El lehet még olvasni, ha nem idegen tőled a téma: Jackie Mize: Gyermekszületés természetfeletti módon

2021. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsot, szoktam olvasgatni , főként tanulmányokat.. milyen vitamint táplálék kiegészítőt érdemes használni. De ennek a könyvnek is utána nézek!
2021. szept. 13. 22:23
 6/6 anonim8888 válasza:
Ha megis a lombik mellet dontenel en javasolnam kulfoldon probalkozni. Pl.Ukrajnaba is van ivf, petesejt donacio, egyedulallo noknek vagy azoknak akik nem hazasok is csinaljak. Az hogy egy babat tarthatsz a kezeidben megeri minden penzt. Van egy ismeros parom akik Ungvarra jartak es ezutan esett teherbe a no. Ha erdekel megadom privatba az elerhetoseguket
2021. szept. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!