Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma láttam egy szép lányt a...

Ma láttam egy szép lányt a buszon vágásokkal a kezén, szerintetek legközelebb menjek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg szép volt és aranyosnak tűnt, a vágásokat karkötőkkel takarta (nyilván nem akarta őket mutogatni gondolom) csak egy kicsit ahogy kapaszkodott elcsúsztak a karkötői és láttam. 15 körül lehetett, szerintetek jól esne neki, ha így odamennék és kedves lennék vele? Úgy értem a sebeket nem említeném, az furi lenne egy random ismeretlentől...

Tegyük hozzá, szerintem nem lesz elmebeteg valaki, attól, hogy problémái vannak, ne írjatok ilyeneket, hogy a lány őrült meg ilyenek. A legjobb barátom is csinálta és biztos vagyok benne, hogy ő nem őrült



2021. szept. 14. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább téged nézne őrültnek, a leírtak alapján. Már bocs...
2021. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Eredj má’
2021. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak azért mennél oda, mert vágások vannak a kezén, akkor ne. Ha úgy mennél oda hozzá, mint bármilyen más lányhoz, akkor oké.
2021. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Be akarsz nála vágódni vagy miért mennél oda?
2021. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3%
15 éves korban jellemző, hogy minden harmadik tini vagdossa magát. Én inkább 30 feletti friss vágásoknál mennék oda.
2021. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Nos. Kb egy hónapja megharapott egy kutya. A fogaival végig is karcolta a csuklómat. Pont valamelyik nap gobdoltam arra, biztos lesz valami elmebeteg aki azt hiszi vagdosom magam, pedig egy kutyaharapás okozza a heget. Erről ennyi.
2021. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6os erősen kétlem, hogy téged láttalak...

Többiek, igazatok van szarul fogalmaztam

2021. szept. 14. 20:33
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
6-os vagyok. Mondtam hogy engem láttál? Látom a lényeget totál nem érted.
2021. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az alapján, hogy mennyire leszavaztak téged, inkább te nem érted ;)
2021. szept. 15. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Elég baj ha nem erted. Eleve feltételezel valamit ráadásul nem is akármit! Ha így sem erted akkor te már így maradsz.
2021. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!