Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szívroham vagy infarktus?

Szívroham vagy infarktus?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne hogy 2017.07.12 rosszul lettem a mentő elvitt. Azóta mindennap rosszul vagyok hol nehézlégzés szédülés .

Napi 3 xanax 0.25 szedek. Utazni egyáltalán nem tudok. A sarki boltba nem tudok elmenni rettegek hogy rosszuleszek. Leáll a szívem nézem folyton a pulzusom hogy egyenletes ver e.

Most viszont lefeküdtem aludni elkezdett fájni a hátam .

Most attól rettegek hogy H szívrohamot fogok kapni. Szívem 200al ver szabályosan rettegek hogy szívrohamom van vagy lesz

.segítene valaki .

Jó tudom nem vagytok orvosok de hasonló cipőben járok esetet szívesen elfogadom. Egy 24 éves anyuka


2021. szept. 15. 00:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A gyerekkel meg mi lesz órákig.
2021. szept. 15. 08:56
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne gondolj ilyenekre,bármilyen nehéznek is tűnik tereld el a gondolatodat. Menjetek el sétálni a gyerekkel,vagy nézzetek valami jó vicceset.Semmi bajod nem lesz,csak már teljesen be vagy pánikolva és nagyon szorongsz.

Ezek képesek bármilyen testi tünetet okozni,de ne aggódj nem kapsz szívinfarktust bármilyen ijesztő is.

Egyébként teljesen megértelek én ugyanezen mentem át,borzasztóan félelmetes.

Menj el magán kardiológiára egy szívultrahangra abból sok minden kiderül,magánba már 2-3 nap múlva is tudnak fogadni. Majd szükséges lesz egy pszichiáter és gyógyszeres kezelés átmenetileg.

2021. szept. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És nálad vannak még tünetek?
2021. szept. 15. 09:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem leszel rosszul, ne félj!!!!!!
2021. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mostanában nem szerencsére,viszont már július óta gyógyszert szedek,amit pszichiáter írt fel.

Ez el fog múlni,nem lesz baj ne aggódj,ha rád tör nagyon próbálj nyugodtan lélegezni nekem úgy mondta a doki hogy 3-ig számoljak be- és 6-ig kilégzésnél. Az elején nehéz lesz erre koncentrálni a rosszullét közepén de tényleg segít.

2021. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!