Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor társaságban vagyok,...

Amikor társaságban vagyok, vagy amikor mások előtt kell beszélnem, mindig izzad a tenyerem. Mit tudok tenni a tenyérizzadás ellen?

Figyelt kérdés
Teljes mértékben idegesít, amikor izzadt kézzel nyúlok egy papírhoz és ez meg is látszik rajta. Szinte már vizesnek érzem a kezeimet. A szorongás lehet az oka? Mostanában sokat szoktam izgulni, folyamatosan egyre többet vagyok stresszes az utóbbi pár hónapban. A fejem is egyre többször lüktet a halántéklebenyemnél, gondolom ismét a szorongás miatt. Kivizsgáláson még nem voltam, lehet, hogy épp itt lesz az ideje elmenni valakihez. Az a baj, hogy nem tudom kihez forduljak segítségért, még háziorvost sem választottam, mert ebben az évben lettem 19 éves és kellett volna háziorvoshoz váltanom, amit nem tettem meg. Ti mit tennétek a helyemben?

2021. szept. 16. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
22%
Segítséget kérsz olyan személytől, akinek megvan a megfelelő ismerete arról, hogy mi ez és hogyan megoldható. Ez némi időbe telik, meg egy kis melóba. Mentálisan leginkább. Házi meg egyéb orvost felejtsd el, ha nem akarsz brokkoli lenni.
2021. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a szorongás egyik fizikai tünete a tenyerek izzadása. Ezzel a háziorvos nem tud mit kezdeni, pszichológushoz kell fordulnod. (Ha egyetemre vagy még középiskolába jársz, akkor ott van iskolapszichológus/tanácsadó szakpszichológus.)
2021. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!