Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen, Magyarországon elérhet...

Mrs Bean kérdése:

Milyen, Magyarországon elérhető/gyakran felírt antipszochotikumokat ismertek?

Figyelt kérdés

Borderline személyiségzavarra nekem Arisppa (aripiprazol) nevű antipszichotikumot írtak fel. Ez sajnos szívbetegeknek nem jó, és én az vagyok, úgyhogy gyógyszerváltást tervez a pszichiáterem. Mielőtt elmegyek a rendelésére, szeretnék én is utánanézni, hogy milyen antipszichotikumokat szoktak felírni Magyarországon, viszont a Google ebben nem nagyon segített.


Szóval a kérdés csak annyi, hogy ismertek-e NEM aripiprazol hatóanyagú antipszochotikumokat, amik elérhetők az országban, illetve írtak-e fel valakinek ilyet?


Köszi!



2021. szept. 16. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Nekem olanzapint írtak fel anno szorongásra bár nem tudom mi alapján. Kicsit erős túlzásnak éreztem az antidepi után egy antipszichotikum felírását. Kicsit off, de nekem is személyiségzavarom van és ha van kedved beszélgetni akkor dobhatnál egy privit. :D
2021. szept. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában boldog-boldogtalannak kvetiapint (Kventiax, Quetiapine Teva, Seruquel) írnak fel...
2021. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!