Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS Most mit tehet a pszichiát...

SOS Most mit tehet a pszichiáterem?

Figyelt kérdés
Anorexiával/bulimiával és személyiségzavarral kezel. Minden alkalommal méri a súlyomat, és azt mondta, hogy x kg alatt "ez már nem ambuláns terápia". Holnap megyek hozzá és már bőven ezalatt van a súlyom. Felnőtt vagyok, így a beleegyezésem nélkül mi történhet? Félek, hogy beutal az osztályra, ha nem megyek be, akkor mit tehet?

2021. szept. 16. 23:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, sajnalom hogy ilyen helyzetben vagy, elhiszem hogy szerinted ez igy jo, de sajna csak későn, jobb esetben csak később fog szamodra is kiderülni hogy nem.

Ajánlanam tényleg, hogy terápiát folytass a gyógyszer mellett! Megéri!

2021. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ketileptet szedek, illetve fel van írva az escitil de azt nem szedem, csak néha kiváltom.

A terápia annyira gagyi volt, hogy otthagytam. Eddig egy pszichológussal se tudtam érdemben dolgozni. Meghalni nem fogok, ahhoz túl dagadt vagyok. 😅

2021. szept. 18. 13:20
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagyok, hány kiló is vagy.

Tehát mégis hány kilós lehet egy anorexiával diagnisztizált, amikor azt mondja magáról, hogy "dagadt"?...

(Ugye érted, hogy ez beugratós kérdés)

2021. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A dagadt tényleg azt jelenti hogy a diagnózishoz képest magas a súlyom. 17-es BMI, nem 14-15
2021. szept. 18. 16:42
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismet 6-os vagyok, nekem pl a 3. szakember vállt be, vele tudtam érdemben elkezdeni a terápiát, és immáron háromnegyed éve tolom.
2021. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szerencséd van, örülök, hogy te megtaláltad a neked megfelelő terapot! :) én nem 3 de már vagy 13 dokin is túlvagyok
2021. szept. 18. 18:02
 17/20 anonim ***** válasza:
94%

A 17-es bmi, tudod, mit jelent? "sovány/alultáplált".

Épp, hogy rajta vagy a skálán. Ennyit a kövérségedről...

Durva testképzavarod van. Ha nem fogod fel, éhen fogsz halni!

2021. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha mutatnék magamról egy képet, nem az lenne a véleményed, hogy alultáplált, hanem, hogy normál, vagy kicsit husi. :D
2021. szept. 18. 18:18
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom, szkeptikus vagyok, akkor finoman fogalmaztam...
2021. szept. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%
Ez igen! A dokikat úgy cseréled, mint a bugyit. Nagy baj van a dobozodban csonti.
2021. szept. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!