Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniám van?

Skizofréniám van?

Figyelt kérdés
Agyi keringési zavarom van, ami mentális betegségeket okozhat, de nekem már így is van 5, már előtte is voltak, mostanában meg mintha 6. is lenne!!! Mintha skizofrénia lenne, mert az utóbbi napokban összesen háromszor olyan hangot hallottam, amire nem találtam magyarázatot: kétszer hallottam, mintha leesett volna valai, kerestem, de nem találtam semmit leesve, meg egyszer anyukám sóhajtását hallottam, amikor azt gondoltam, hogy itthon van, de láttam, hogy nincs!!!

2021. szept. 17. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi alapján inkánb a hypohondriára tippelnék.

Már ha így írják.

Egyébként az mert párszorolyat hallasz, amit nemkéne, nem jelenti, hogy baj lenne az agyaddal. Ez alapján mindenki elmebeteg.

2021. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Ez már a sokadik kérdésed...

Biztos, hogy van mentális betegséged és a pszichiáter való arra, hogy diagnosztizáljon, nem pedig te magad és Gyk.

Menj el szakemberhez végre.

2021. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi alapján nem valószínű, hogy skizofrén lennél.
2021. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Szakember majd megmondja nekem a skizofrénia főleg téveszméket jelentett
2021. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!