Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám kizárni a...

Hogyan tudnám kizárni a politikát az életemből? Beleőrülök

Figyelt kérdés
Úgy érzem, beleőrülök a politikába, a propagandába olvasóként, én nagyon megvisel. Probálok kilépni Facebookról, nem nézek tévét, de ha más nem, akkor plakátokról szembejön. A kormány a pofámba hazudik, és kiröhög. Gyűlik a feszültség. Próbálok elzárkózni.

2021. szept. 21. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok semmilyen közösségi platformon fent, nem nézek tv-t max csak humoros műsorokat ha olyan van épp. Az a pár plakát meg amit a YT videó bedob azt meg fel se veszem.
2021. szept. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Olvass telexet vagy 444-et, ott nincs kormánypropaganda, helyette van a másik :))

Sajnos kizárni nem tudod, az emberek megosztása, hergelése a cél.

2021. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 meszike91 ***** válasza:
Lehetetlen kizárni az életedből.
2021. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán ki lehet zárni. Én is utálom a politikát, és sikeresen ki is zártam. Tévém nincs, rádiót nem hallgatok. Kocsiban csak CD-t, neten csak filmeket. Ha véletlenül látok egy plakátot, akkor nem kezdem el olvasgatni, hanem elnézek másfelé. Munka közben csak arra figyelek, regényeket olvasok, barátokkal másról beszélgetek. Ha vki szóba hozza, akkor megkérem, h többet ne tegye. Ha mégis traktálna a hülyeséggel, akkor tiltás törlés. Kb ennyi. Elmélkedni meg millió más dologról is lehet.
2021. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ki lehet zárni.

Közszolgálati(nak csúfolt) tévét és rádiót nem nézek/hallgatok. Internetről olvasok híreket, és politikába csak olyan mélységig olvasok bele, amennyire kedvem van.

2021. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Goldmund73-al egyet értek. Ugyan ezt csinálom, annyira elenyésző így az infó hogy észre se veszem a hétköznapokban. Ha meg valaki felhozza odébb állok.
2021. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%

Én közel 10 éve csak a foci VB idejére kapcsolom be a tévét. A többire meg itt van a

[link]

2021. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi-köszi!
2021. szept. 22. 20:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a politika irányítja az életedet, hanem Te. Ha ezt észben tudod tartani, megtetted az első lépést a szabadság felé.
2021. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!