Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek van szorongas panik...

Akinek van szorongas panik fobiak depresszio stb.Kire hogy hatott a cigi,kv,kola,energiaital stb? Fokozta a tunetek,rosszulleteket?Van aki letudott szokni a dohanyzasrol? En tervezem de felek az elv tunetekrol

Figyelt kérdés
2021. szept. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én éppen a "cigi" okozta szorongás miatt tettem le egyik napról a másikra.

Cseppet sem viselt meg, innen is látszott, ez a dolog mennyire fejben dől el.

Emiatt végülis mondhatom hogy felerősítette a dohányzás,igen.

Kávé nem, energiaitalt pedig nem ittam.

2021. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak mind fokozzák a tüneteket és kiválthatnak pánikrohamot is akár. Mondjuk amit írtam az a szorongásos és pánikzavaros emberekre vonatkozik, a depressziósoknál nem tudom mi a helyzet.
2021. szept. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg regen kiprobaltam a fuvet de az konkretan panikrohamot okozott nekem szivem kiugrott szedultem minden
2021. szept. 24. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
A kávé igen, érzem is hogy nem tesz jót, viszont ha próbálok leszokni is ugyanaz, szóval patt helyzet.
2021. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Cigizni már nem cigizek , mióta első pánikrohamom volt… azóta letettem :). Hát az alkohol változó … egy sörtől semmi… 2-3 feles palinkától, mert érzem hogy nem jó , elkezd izzadni a tenyerem és érzem a nyomást a mellkasamon… szóval ott elkell kezdeni magam nyugtatni :D. Bár nagyon ritkán iszom már :). Energia italtól(ezt se fogyasztom szinte sose már ) eddig semmi bajom, de van ismerősöm akinek pánikrohama lesz tőle . Colától se tapasztaltam rosszullétet. :)
2021. szept. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tenyer izzadas nalad surun eloforsul? Nekem szinte mindig izzad de a talpam is legalabb az nem latszik de eleg irritalo foleg kezfogasnal
2021. szept. 26. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát csak, ha szorongás erősebben előjön akkor szokott :).
2021. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!