Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy egyik...

Miért van az hogy egyik pillanatról a másikra változik a hangulatom?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatban iszonyatosan porgok nagyon nyitott vagyok mindenkivel elvagyok semmi gond jincs a masik pillanatban pedig szorongok mindenkit utalok es felek mindentol. Annyira nincs egy stabil hangulatom hogy neha nem tudom kovetni mi tortenik, azok a dolgok amik neha a legnagyobb boldogsagot adjak a masik pillanatban szorongasom targyava valnak es menekulok eloluk mint pl emberek baratok.
2021. szept. 26. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok. Kétféle hamgulatom van : az aranyos, laza, dumás meg a menjen mindenki a f...ba!

És nem tudom miért. Most negint az utóbbiban vagyok.😔

Leterhel. Nincs egy stabil napom, mikor minden jó. Ez nagyon kikészít!

2021. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hasonlo. Sajnos most csak sirni tudnek mert ez jolesik elotte ket nappal meg ugy porogtem es minden jo volt. Sajnos sokat szorongok es tegnap is majdnem egy panikrohamom volt de lenyugtattam magam meg idoben. Mit tudjak csinalni? Honnan tudom hogy ez normalis allapot? Honnan tudom hogy nem es valami baj van velem? Szeretnek egy stabil hangulatot mert igy nehez terveznem az eletemet
2021. szept. 26. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem ezeket a kérdéseket. Miért nem alap ilyenkor, hogy szakemberhez fordulsz? Erre valók a klinikai szakpszichológusok, súlyosabb esetknél pedig a pszichiáterek.
2021. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
sajnos lehet, hogy skizofrén vagy. Nekem is ez van sajnos.
2021. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4# Ne írj már ostobaságot könyörgöm... A kérdező által leírt tüneteknek közük nincs a skizofréniához.

Kérdező, keress fel egy klinikai szakpszichológust.

2021. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Járok egy ideje hozzá, de ő se tudja kideríteni mi van vele vagy hogy tudna segíteni. Valószínűleg akkor semmi bajom csak érzékeny vagyok a világra.. kitudja
2021. szept. 27. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Ha nem tudja hogyan kell segíteni, akkor nem akarsz inkább szakembert váltani? Nem a diagnózist kell "hajszolni", de ha az állapotod változatlan a kezelés ellenére, akkor másik klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát kellene keresni. Mert így lényegében feleslegesen jársz oda.
2021. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!