Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiáteri „segítség“...

Egy pszichiáteri „segítség“ tényleg abból áll hogy 10-20 perc alatt meghallgat felír valami dilibogyót (xanax és tsai) és csá el lehet húzni?

Figyelt kérdés

Nálam így zajlott az első pszichiáteri találkozás, ahova a kórházból kerültem. Pánikrohamok után utaltak be hozzá.


10 perc, ott a Xanax, ott a recept, na csá. Ennyi.


2021. szept. 26. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Hú, én meg pont ennek örülnék. Jártam pszichológushoz, már megbeszéltük, hogy mi a bajom, de nem segített és gyógyszert sem volt hajlandó írni. Egyébként nem ebből áll, pont, hogy a gyógyszer az utolsó, amit adni akarnak. Szerintem kifejezetten sz*r orvost fogtál ki. (Bár ahogy írtam, egy év dilidoki után én ennek örülnék)
2021. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Magyarországon igen, Svájcban, USA-ban nem.
2021. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Jártam pszichológushoz, már megbeszéltük, hogy mi a bajom, de nem segített és gyógyszert sem volt hajlandó írni. "


Mondjuk az tán eszedbe se jut hogy egy pszichológusnak JOGA SINCS gyógyszert felírni mert NEM ORVOS??

Hm? Ez eszedbe se jut?


Neki pont annyi joga gyógyszert felírni mint a sarki büfésnek.

2021. szept. 26. 19:27
 4/14 A kérdező kommentje:

" Egyébként nem ebből áll, pont, hogy a gyógyszer az utolsó, amit adni akarnak."


Érdekes én életem első vizitjén 10 perc után már 3 gyógyszeres recepttel jöttem ki az ajtón... és egyik se aspirin....

2021. szept. 26. 19:28
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Pszichiátert szerettem volna írni. Nem értem a felháborodásodat, csak a kérdésedre válaszoltam. Ahogy elnézem a modorodat, szerintem járj még egy pár hétig. Szép napot.
2021. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Rendben. Akkor érdekes. Dühöngeni jöttél ide, mert a dilidoki nem segít? Üsd a falat, azt mondják, az megnyugtat. Ne kérdezz, ha nem akarsz választ.
2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"szerintem járj még egy pár hétig. "


Évekig fogok járni, ha nem egész életemben.

2021. szept. 26. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Kezdd azzal a terápiát, hogy nem gyk-n idegeled magad és másokat a hülyeségeddel.
2021. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Nahát. Újra itt a munkaügyes troll. Mi van, belediliztél, hogy kirúgtak az alapítványi iskolából?
2021. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

" másokat a hülyeségeddel."


Hol írtam hülyeséget ? Idézd már be.

2021. szept. 26. 19:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!