Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire erős gyógyszer az...

Mennyire erős gyógyszer az Olanzapin másnéven Parnassan antipszichotikum, okozhat-e szédülést, egyensúlyzavart, ájulásérzetet?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 14:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségre szedem az Olanzapint 1 éve, de most gyanakszom, hogy ilyen mellékhatásokat produkál, mint ájulásérzet, pánikkitörések, rossz egyensúly.
2021. szept. 27. 14:52
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha végig fennáltaka tünetekk a gyógyszer szedését övetően akkor lehet mellékhatás. Általában el szoktak múlni de van amelyik megmarad főleg ilyen erős gyógyszernél.

Ha csak mostanában jelentkeztek akkor az inkább a betegség tünetei lehetnek mint pl pánikbetegség,szorongás.

Mire szeded?

2021. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségre szedem, de félek, hogy ettől vannak ilyen tünetek. Eddig is voltak, de nem ilyen erősek, mint most.
2021. szept. 27. 15:32
 4/18 A kérdező kommentje:
Pánik, szédülés, ájulásérzés jön ki rajtam sétálás közben mintha egy gömbön járnék, rossz egyensúllyal.
2021. szept. 27. 15:34
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Antipszichotikumok jók lehetnek szorongásra és pánikra de erős gyógyszerek,ahogy írtam is én biztosan nem szedném.

Szintén pánikbeteg és szorongásos vagyok,nekem is akartak felírni de mondtam hogy be nem veszem.


Nagyon jó antidepresszánsok vannak inkább azzal próbálkozz.

Keresd fel az orvosodat és váltsatok,nem elég hogy kezdesz rosszabbul lenni de lehet a mellékhatásokat is ez okozza.

2021. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az lesz gyógyszer léerakás bármennyire is hozzá vagyok szokva, köszönöm a segítséget.
2021. szept. 27. 15:49
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Nincs mit,de egyedül el ne hagyd,durva mellékhatásai lehetnek,csak az orvossal egyeztetve.
2021. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Rosszabb nem lehet, ha elhagyom, mert előtte jobban voltam.
2021. szept. 27. 16:00
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem azt mondtam ne hagyd el csak azt hogy ne egyik napról a másikra. Sajnos lehetsz rosszabbul mert erős elvonási tüneteket okoz.
2021. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak múljon el ez a zuhanásérzés.
2021. szept. 27. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!