Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám össze szedni...

Hogyan tudnám össze szedni magam lelkileg? Úgy érzem teljesen össze fogok törni. 24N

Figyelt kérdés
Anyi fájdalom ért engem életem során már néha nem bírom tovább.Eletem első szerelmét 16evesen ismertem meg 5 évig voltunk egy pár,de amikor jött a baba ő lelépett mondván én már nem vagyok az akibe beleszeretett megváltozott a külsom nem tetszek neki túl "aszonyos" lettem csak a gyerekel foglalkozom. Össze jött egy 16 éves lánnyal.Egyedul maradtam 21 évesen egy kisbabaval teljesen szet estem 3 évig "gyászoltam" a lányomat neveltem aztán úgy döntöttem elég megpróbálom újra hátha még nekem is össze jön.Megismerkdetem egy 10 ével idősebb férfivel 6 hónap ismerkedés után össze költöztünk.De nem szeretett engem a volt feleségét akarta bennem látni azt akarta,hogy úgy viselkedjek/öltözzek.Mas nőkhöz hasonlított kritizálta a külsőm és elvette azt a maradék önbizalmam is. Tudom nem volt jó döntés vele lennem,de a lányomnak sose volt apja ő pedig úgy látszott szereti őt jó volt látni,hogy a kicsi lányomnak van "apukája".Mindent elkövettem,hogy a kedvében járják,de nem működött elmondta nem szeret engem és fejezzük be.Azota az a maradék önbizalmam is meghalt hányingerem van magamtól.Fáj,hogy nem nézek már ki úgy mint 17evesen.A testemen meglátszik,hogy terhesen 25kilót híztam a melleim amik egykor feszesek és nagyok voltak mint egy kidurrant lufi.A hasam tiszta stria és a bőr is nagyon csúnya rajta.Nem a szülést bánom a lányom az egyetlen jó az életemben.De ami engem illet fáj tükörbe nézni hányingerem van magamtól úgy érzem nem érek semmit és engem senki se fog soha szeretni.

2021. szept. 30. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Fognak szeretni, ne félj. És minden nő megváltozik szülés után, ez normális.
2021. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
sport, diéta, életmódváltás? ha az a bajod hogy felszedtél pár kilót, akkor add le
2021. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A súlyom visszaszereztem és ez a baj a bőröm "kinőltem" úgymond. És nem csak a súlyom a testem a baj...az arcom mindentől elkap a hányinger nem érzem nőnek magam se semminek
2021. szept. 30. 22:55
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
a bőr vissza fog húzódni, csak sportolj tovább. csináltasd meg a hajad, vegyél pár új ruhát, és menj ismerkedj!
2021. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem adatott meg a gyermekáldás. 40 felett is szép nő vagyok-de ez nem kárpótol.
2021. szept. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3

Mi a baj az arcoddal?


4

Dehogy húzódik vissza. Ha ennyi idő után nem húzódott vissza, már nem fog.


Nekem nagyon sok időbe telt, míg megszoktam, hogy a melleim megereszkedtek (nem kicsit). A hasamon a bőr rendbe jött pár nap alatt mindkét gyerek után. Ez egyéni. De a lényeg, hogy mostanra nem zavar, hogy megereszkedtek a melleim. Nem tehetek róla, nem tudok rá edzeni, ez van, együtt jár a női léttel.


Nagyon sokáig műtétre akartam menni, most már csak nevetek rajta. Egyszer kórházban egy lány nagy bizalmasan megmutatta a hasát, amit műtöttek (vmi bélbetegség miatt) és mondta, hogy irtó ronda. Egyáltalán nem volt ronda. Az ember saját magán sokkal kevésbé tolerál dolgokat, mint másokon.


Kérdező, próbáld meg elfogadni magad, hidd el, idővel menni fog az.

2021. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

Nehogy azt hidd, hogy a bőr visszahúzódik.

Ez nem igaz.

Kicsit dolgozz többet. Akkor eljárhatsz jobb helyekre és máris jobban fognak szeretni.

Vagy mit akarsz? Hogy a többiek igyanak egy-egy jobb kávét te meg a kulacsodból iszod a tegnapi lefőzött szart?

Hát hülye vagy te?

2021. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindent megadnék érte,hogy annyi legyen a bajom,hogy lóg a mellem és megváltozott a testem.

Ne felejtsd el,hogy ez már nemcsak rólad szól,hanem egy kis életről,akinek Te vagy az egyetlen biztos pont az életében.

Ő adjon neked mindig boldog perceket,és sose bánd egy percét sem,mert minden szerelem mulandó,de egy gyermeki szeretetet semmi sem pótol.

2021. dec. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!