Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedése óta...

Antidepresszáns szedése óta nem tudok eljutni a magömlésig?

Figyelt kérdés
Másnál is volt ilyen?

2021. okt. 1. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nekem hosszú idő kell. A párom viszont nagyon hálás.
2021. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Abba is hagytam,de mindenképp válts gyógyszert,beszéld meg az orvosoddal. Nem ciki,sajnos a legtöbbnek van ilyen mellékhatása. A dokid ajánljon jobbat,ami lehetőleg nem csinál ilyet.
2021. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy nő vagyok,szóval az orgazmus nem ment. 2es voltam
2021. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Elég gyakori mellékhatás.
2021. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori mellékhatás, nekem nem volt ilyen (nem is szedtem semmit) de sok ismerősömnek igen.
2021. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha a libidódat nem csökkentette és tette teljesen élvezhetetlenné a szexet akkor tedd össze a kezed, még egész jól jártál.
2021. okt. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En no vagyok, nekem is nehez volt eljutnom az orgazmusig az elejen. A libidoert felelos teruletet blokkolja az agyban, olyan hatasa van, mint par pohar sornek, bornak.

En azota is szedem, nekem az elso fel ev volt ilyen ertelemben korlatozott, de normalizalodott idovel. Valakinek csak akkor jon rendbe, ha elhagyja a gyogyszert teljesen.

2021. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!