Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns ilyen kis...

Antidepresszáns ilyen kis mennyiségben is okozhat panaszokat?

Figyelt kérdés

Féllel kellett volna kezdenem,de negyedet vettem be belőle már 4 napja,gondoltam fokozatosan szoktatom magam hozzá.De így is fáj a fejem azóta és jobban szorongok is.Egy negyed is okozhat ilyen tüneteket?Escitil 10mg


28/N



2021. okt. 2. 03:00
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Igen.

Hagyd abba!

2021. okt. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, de ne hagyd abba. Beszélj az orvossal vagy várd ki, amíg a kezdeti mellékhatások elmúlnak.
2021. okt. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

10mg a terápiás adagod,az fogja idővel kifejteni a hatását.

Ne negyedezz mert csak elhúzod a kezdeti nehézségeket.

De itt bármit mondunk,ne ide írogass hanem kérdezd a dokid.

2021. okt. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Mindenkinek egyedi az adagja. Ha annyira rosszul vagy, vagy zavar a fejfájás hogy nem tudod ellátni a napi feladataidat, akkor ezt a gyógyszert nem neked találták ki. Én is megfeleztem amit az orvos írt adagot, ismerve magamat, féllel kezdtem de annyira rosszul lettem tőle, hogy majdnem mentőt hívtam magamhoz. Soha többet nem vettem be semmi ilyen szart.
2021. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már úgy mentem a dokihoz,hogy előtte mindent kipróbáltam,de semmi nem segített.Ezt láttam végső megoldásnak.A doki felet mondott 1 hétig,aztán 1 egészet.De attól folyamatos hőhullám, fejfájás kábultság,szorongás,volt rajtam,hogy semmit nem tudtam csinálni.Viszont így sem.
2021. okt. 2. 09:39
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

4 nap még az eleje, ezek még elmúlhatnak. Felet vegyél be, mert minél fokozatosabban emeled, annál tovább nyújtod ezt a hozzászokásos rosszullétes időszakot.

Ha tarthatatlanul rosszul vagy, akkor mondd meg a dokinak, hogy írjon fel mást. Nekem még sose volt ebből problémám, kitaláltak mást.

2021. okt. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, én is Escitilt szedek még, nagyon megszenvedtem a hozzászokással. Először 5mg-ot szedtem 1 hónapig, mert képtelen voltam 10mg-ra emelni. Az még 1-2 hétig húzós volt, de utána 10ről 20mg-ra már viszonylag könnyen felmentem. Egyelőre ne hagyd abba, szerintem hozzá fogsz szokni.
2021. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megmondaná aki lepontozotthogy mi a faxért?

4

2021. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
4,8: Mert "szar"-nak nevezted az ilyen szereket, azt sugallva, hogy ezek nagyon károsak az egészségre. Oké, te extrém rosszul lettél tőle, viszont van, akiknek segít. Nem kell elijeszteni tőle a kérdezőt, mert lehet, hogy súlyosabb állapotba kerül, ha nem szedi be a gyógyszereit.
2021. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!