Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lesz bajom, hogyha 2 nap...

Lesz bajom, hogyha 2 nap alatt megettem 30darabos 0,25os frontint(15ma-15tegnap)?

Figyelt kérdés

Ez egy egyszeri alkalom volt sajnos eléggé szorongok meg szerelmi bánatom is van,depressziómra segített,meg így az érzelmeimet is elnyomta,de csak ennyi,nem érzem magam zombinak tőle.

Természetessen nem egyszerre vettem be,hanem reggel 5 egyszerre aztan délben 5 meg délután fele 5

Nem számít 3,75mg soknak?(Jó mondjuk ez olyan mintha csak 5 darab 1mg-s lenne bennem)

Szóval miért nem lettem tőle nagyon zombi?(Esetleg azért,mert pár éve is szedegettem így (igaz nem ennyit)azt megszokhattam?)



2021. okt. 2. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg holnapra nem lehet elvonási tünetem?Vagy akkor sokáig kéne ezt csinálnom?
2021. okt. 2. 16:56
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem. Max ha májbeteg vagy.


Igen, soknak számít. Ha pedig már hozzá vagy szokva, akkor természetes, hogy gyengébb lesz.

2021. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tőle bajod, de ebből ne csinálj rendszert.
2021. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Dehogy szeretnék belőle rendszert csinálni,csak most jól esett.
2021. okt. 2. 17:04
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Én 1x 56mg rivot vettem be egyszerre azon kivűl hogy kaptam egy jó kis pánikrohamot és idegrohamot és 1hét pszichiátrián kötöttem ki semmi bajom nem lett.
2021. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan a kezdetek óta napi 5mg-ot szedek, 3*1.5mg+0.5 sr nyújtott felszívódású éjszakára, mert ez az az adag amit megéreztem és nem vagyok zombi se álmos se semmi, csak normálisan működök tőle. Rendszer ne legyen belőle, mert rászoksz (mondom én...), de ha nincs nagy problémád tényleg ne szedd.
2021. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat,akiknek meg folyamatossan szedni kell azoknak meg kitartást! :)
2021. okt. 2. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz komolyabb bajod, viszont tenyleg nagyon vigyazz magadra.. sok sikert es kitartast kivanok a szorongas es depresszio ellen, tudom gyakorin ez annyit erhet mint halottnak a csok de drukkolok komolyan😅 sok sikert👊🏻
2021. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

De, a 3,75mg elég sok.. viszont ha egyszeri alkalom, semmi nem lesz belőle. Ha ezt tartanád éveken át, abból lesz k@rva nagy baj.


Ha nem szedted korábban soha, talán kótyagos leszel még egy ideig :D

2021. okt. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen k..va nagy baja lenne ha éveken át szedné? Semmi. Van aki 30 éve szedi ilyen vagy akár nagyobb adagban és éli boldogan az életét. Megint ez a gyógyszerdémonizálás, tipikus itt ezen az oldalon.
2021. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!