Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Budapesten fóbiákra...

Van Budapesten fóbiákra szakosodott pszichológus?

Figyelt kérdés

Iszonyú éjjel áll mögöttem. Lenullázódtam, szerintem ideg összeomlást kaptam. Szart se aludtam.A szemeim olyan püffedtek mintha nem is én lennék.

Lelkileg is borzalmasan vagyok

Nem tudok így tovább élni valaki tud egy jó pszichológust aki nem nevet ki a fóbiám miatt?


25/n

Szilvi



2021. okt. 4. 10:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok igy tovabb elni vagy szet vagom a csuklomat megint vagy keresek egy pszichologust
2021. okt. 4. 10:42
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fobiad? Amugy fobia kezelesre nem kell nagy szaktekintely. A fobiak konnyen kezelhetoek.
2021. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jol gondold meg, melyik legyen a sorrend. Mert a szétvágott csukloddal már nem kell pszichologus. De ha a pszichologushoz méssz, valoszinü nem Te leszel az elsö ilyen betege, és megoldja a problémádat.

Egy ismerösöm akupunkturás kezelésre járt, és sokat javult az egészsége, azt is érdemes kiprobálni. Ha akarsz további infot, irj PRIVÁT üzenetet.

2021. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Az akupunktura hatasossaga placebo.


Tobb kutatas volt mar kontrollcsoportokkal, hogy ugyan olyan hatasos az is ha tok random helyekre szurjak be azokat a tuket.

Inkabb azt a penzt koltse hamburgerre. Vagy egy jo terapeutara

2021. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4-es válaszolo, lehet, hogy az akupunktura hatástalan egyes esetekben, de az ismerösöm szerint segitett az ö esetében. És én is jártam acupunkturás kezelésre, az elején nem volt nagy bizalmam benne. De amikor egy tüt behelyezett a fejem bubjába, én éreztem, ahogy az impulzus a tü helyétöl kiindulva, végigment az egész testemen, a két lábamon, egészen a két nagylábujjam végéig. Az orvosnö mondta is, hogy nagyon jol eltalálta pontot. És ez igy történt a kovetkezö kezeléseknél is. Az eredmény: a már ötödik éve tarto Parkinson betegségem egy idöre lelassult. Kellett volna folytatnom, de sajnos nem folytattam a kezelést.
2021. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vőneki Ádámhoz menj.
2021. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!