Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy átélt trauma, betegsége...

Ha egy átélt trauma, betegséget, sokkot idéz elő az emberben, akkor hogy lehet az, hogy a hipnózis alatt újból átélt élmény nem mélyíti a traumát, hanem képes gyógyítani azt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 11:20
 1/1 anonim válasza:
91%

Szerintem eszedbe ne jusson ilyen marhaságnak alávetni magadat, nekem sajnos van tapasztalatom. Ez az egész nagyon veszélyes, csak nem mondják. Meg gondolj bele, el sem mondják mi ez, utána meg letagadják... Neten nincs róla semmi, sajnos saját tapasztalatból beszélek, hogy NE!


Idővel jobb lesz szerintem, de ilyen szaroktól csak még ROSSZABB! Ha szeretnéd, írj privátot, ott sok mindent elmesélek és szívesen meghallgatlak, ha akarod, Ide nem akarok többet.

2021. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!