Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok Elontril(bupropion) szedése mellett?

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én semmit.
2021. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Idegesség, ellenséges hangulat, kitágult pupillák, álmatlanság és emiatt folytonos álmosság, székrekedés.
2021. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Libidó zéró.
2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mire kaptad?
2021. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szorongás, pánik
2021. okt. 10. 21:54
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Noradrenalin és dopamin visszavétel gátló. Én nem vagyok orvos, ellenben én is pánikzavaros vagyok és szorongok. Nem tudom miért pont ezt választotta a dokid, mert ez általában mindenkinél fokozza a szorongást, mint ahogy a hármas is írta és inkább depressziósoknak szokták adni+ jó a dohányzásról való leszokásra is. Sokkal inkább alkalmasabb gyógyszer lenne neked a sertralin vagy a paroxetin.
2021. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak ajánlotta egy úgymond ismerős orvos , de nem hiszem hogy elfogadom , 14 éve paroxetint szedek , az jó volt , csak félek hogy attól alacsonyabb a pulzusom. Amúgy az alacsony pulzus a szorongásom tárgya.
2021. okt. 10. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Önmagában az Elontril nem javasolt szorongásra, gyakran még növeli is azt és nem csak a kezdeti időszakban. Egyébként nekem borzalmas mellékhatásokat csinált és 6 hétig szenvedtem vele, de ez az én egyéni reakcióm, ez semmit nem jelent rád nézve. Egyébként ezt a pulzusos dolgot nem értem. Okoz a paroxetin alacsony pulzust vagy csak ettől félsz?
2021. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minimálisan okozhat , de én inkább csak félek ettől , mert 5 éve volt ilyen először , akkor rá fogták , 6 hónapja meg 1 moxonidin nevü vérnyomáscsökkentőre , az az igazság 6 hete visszaemeltem a paroxetint , rá 2 hétre pulse oxyval (amiben elötte órákkal kezdett merülni az elem) nagyon alacsony pulzusokat mértem 35, 31 , 31 , és megijedtem
2021. okt. 10. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!