Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichiátriára megyek van...

Ha pszichiátriára megyek van esély a gyógyulásomra?

Figyelt kérdés
20. Éves vagyok, nem tudom miért lettem olyan amilyen, évek óta fennáll a probléma de... ez évről évre rosszabb lesz. Kedvtelen, életunt vagyok, szó szerint nem csinálok semmit, mivel semmire nincs erőm, a saját magam ellátása is nehézkes, értsd:. Önállótlan, nem, nem tudom hogy miért... Fogalmam sincs hogyan változtassak. Ha igaz az amit a szüleim mondanak hogy nem vagyok normális, és pszichiátriára mennék ki tudnának kezelni?
2021. okt. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2021. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Jó eséllyel komoly javulást érhetnek el nálad, és nem "nem normális" vagy, csak valószínűleg depressziós. Arra kiváló gyógyszerek vannak, már rég normális életed lehetne, ha pszichiáterhez mentél volna.
2021. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Egy baratom is depis es megallapitotta,h a pirulak semmit se ernek csak tonkreteszik.


Egyel belsoseget hetente meg tobb zoldaeget gyumolcsot meg halat. Csokkentsd a gabonat az etrendben.

2021. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A depisek azt is meg szokták állapítani, hogy nincs értelme az életnek, depressziós diagnózisára nem kéne adni...
2021. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ennyiből laikusként az jön le, hogy legfeljebb depressziós vagy, de ennek megállapításához szakemberhez kell fordulnod. Neked klinikai szakpszichológusra vagy pszichoterapeutára van szükséged és nem pszichiáterre. A pszichiátrián csak felírnak neked egy-két gyógyszert és haza küldenek. Igaz, hogy csökkenti a tüneteidet, de nem fogja helyetted megváltoztatni az életedet.
2021. okt. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ismerősöm amióta szedi az antidepresszánst, már nem akar naponta öngyilkos lenni, és örömét leli az életben. Neki nagyon is megváltoztatta az életét.
2021. okt. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6# Az ismerősöd súlyos depressziós és ott a gyógyszer rengeteget segít, hiszen már az is eredmény, hogy nincsenek öngyilkossági gondolatai. A kérdező által leírt tünetek viszont legfeljebb enyhe depresszióra utalnak. (5#)
2021. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát tudod mit, nem győzködlek, ha nem kell segítség, maradj így.
2021. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!