Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önhánytatás után véres köpet?...

Önhánytatás után véres köpet? Felsérthettem a nyelőcsövem, attól lehet? Ettől még nem lesz semmi bajom ugye?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha fontos az egészséged ne csináld
2021. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egészséges. Csak az a kérdésem, hogy ez csak egy apró ér elpattanása lehet, tehát eláll majd magától, nincs semmi plusz teendő ugye? (Pl.: orvoshoz menni vagy ilyesmi).

Pszichológushoz járok

2021. okt. 12. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a torkodat szerintem. Ha a nyelőcsöved sérült volna, akkor onnan nem valószínű, hogy visszajön a vér, hanem a gyomrodba folyik le. A torkodat simán megsérthetted az ujjaddal. Ha nem erős a vérzés, akkor nincs nagy baj, csak figyeld, hogy hogy alakul. Torkod nem fáj amúgy?
2021. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. De eléggé fáj, meg nagyon rekedt a hangom
2021. okt. 12. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Akkor az lesz. Én azért hagytam fel amúgy az önhánytatással, mert nagyon bénán csinálom(szerencsére), és állandóan felsértem a torkom, napokig alig tudok nyelni utána... A kísértés most is megvan minden evés után, de inkább nem teszem, a torokfájás szerencsére lebeszél róla. Jobbulást kívánok neked, remélem kijössz ebből a rohadék betegségből, és tudsz majd te is végre egy jóízűt enni lelkifurdalás nélkül. Nem akarom itt osztani az igét, tudom, hogy senki nem vevő rá, de azt írja a Biblia, hogy "az eledel a hasnak, a has az eledelnek teremtetett". :) Minden jót Neked!
2021. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!