Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem? Sos

Mit kéne tennem? Sos

Figyelt kérdés
Nem bírok visszaemlékezni mióta folytonos, de tavaly október környékén volt egy nagyon erős álomszerű érzés pár napig. Szószerint, azt hittem álmodok. Elmúlt, de jó pár hónapja visszatért, és nem akar elmúlni. Nincs semmi realisztikus érzésem, csak azt akarom maradjon abba az érzés. Sokszor szedtem be fájdalomcsillapítót, vagy ittam, de nem segítettek. Vasárnap volt egy pánikrohamom, emiatt hétfőn nem mentem iskolába, és kedden mentem már, de szarul lettem és nagyon összefüggésbe tudom hozni azzal hogy semmi se valósághű. Tudom hogy ha visszamennék, csak rosszabb volna, és újra és újra csak rosszul lennék. A dogáktól pedig amúgyis van egy pánikrohamom folyton. Nem érzek kiutat. Ha a sima orvosnak beszélek róla, van esély hogy bejutok még a héten a pszchiátriára? Nem bírom ezt az egészet elviselni, de azt sem akarom hogy hülyének nézzenek. Mi lenne a megoldás? Erre van valami gyógyszer? 16/L

2021. okt. 13. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

SZTK-rendelésre biztos hogy nem,még ha a háziorvos rá is írja hogy sürgős akkor se hinném.

Magánhoz érdemesebb de ott se biztos,hogy már a hétre vannak időpontok,jövőhétre talán.

Én volt hogy magánba pár napon belül de volt hogy 1 hónap múlva kaptam időpontot.

2021. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pánikbeteg vagy, de a diagnózist csak szakember állíthatja fel, szerintem kérj minél előbb időpontot egy pszichiáterhez. És igen, van rá gyógyszer.
2021. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

16 éves vagy, ne szórakozz már! nem gyógyszer kell neked hanem életcél! milyen céljaid vannak az életben? ez az első kérdés amit meg kell válaszolnod magadnak. a többi már megy a saját medrében... de ha kérdésed van kérdezz nyugodtan.

28 F

2021. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.azért gyógyszer is kell..nem számít az hogy még fiatal ha tényleg szüksége van rá és ilyen súlyos.
2021. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Derealizációra gondolnék... Bár nekem olyan nem volt, csak deperszonalizáció.
2021. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!