Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A napokban hirtelen rám tört...

A napokban hirtelen rám tört egyfajta érzés, ami nem akar elmúlni, és nem jövök rá mi az oka, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Az egész 4 napja kezdődött, semmi nagy dolog nem történt, de azóta folyamatosan rossz a gyomrom, nem fáj, csak olyan fura érzés van benne, nem is nagyon vagyok éhes, nincs kedvem találkozni senkivel, olyan nyomott a hangulatom, úgy érzem, mintha mindenki utálna, pedig tudom, hogy nem így van, folyamatosan fáradt vagyok, és sírni lenne kedvem, de egy könnycsepp se gördül le sose az arcomon. Egyszerűen érzem, hogy nem vagyok boldog. 23 vagyok, dolgozok, a kollégák a munkahelyen jófejek, vannak barátaim, bár sokat nem tudunk találkozni, mert ők is dolgoznak, itthon pedig ha hazaérek nem csinálok semmit, mert nincs semmihez se kedvem. Kívülről nem látszik rajtam, legalábbis remélem, de belül szétfeszít valami, és nem tudom mi. Barátnőm sincs, hogy ő idegesítene fel valamivel, és arra foghassam. Egyszóval tanácstalan vagyok. Ha valakinek van tanácsa vagy saját tapasztalata, azt örömmel fogadom.

Egyet kizárok, nem szerelmi bánat, mert nem vagyok szerelmes, azt felismerném, az sokkal rosszabb. :D



2021. okt. 14. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"nyomott a hangulat" ennyi.
2021. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit komplexebb ennél, hogy ilyenre rálehessen fogni. :D

Nekem is eszembe jutott egyébként.

2021. okt. 14. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Enyhe depresszió
2021. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!