Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megint beutalhatnak a kórházba?

Megint beutalhatnak a kórházba?

Figyelt kérdés

Három éve volt egy olyan időszakom amikor annyira kikészültem,hogy három hétre be kellett feküdnöm a kórházba öngyilkossági kísérletek miatt. Azóta változó a hangulatom,rá vagyok teljesen függve a gyógyszerekre sajnos. Három éve annak,hogy szedem a gyógyszereimet. Orvos jó ideje nem látott most fogok orvost váltai mivel úgy érzem a mostani nem vesz komolyan. Pár napja viszont volt megint egy öngyilkossági kísérletem amit félek elmondani az orvosnak. Félek attól,hogy megint beutal a kórházba azzal az indokkal,hogy veszélyes vagyok magamra. Bár igaz már felnőtt vagyok ilyen esetben én döntök a magam sorsáról,hogy befekszek -e mégis félek,hogy mit fog majd szólni hozzá.


Ilyen esetben jól gondolom,hogy beutalhat a kórházba vagy megpróbál segíteni?És ha nem megy akkor utal be?


2021. okt. 15. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Ez nagyon szomorú! Óriási nyomás, stressz nehezedik ránk mindennap!

A legtöbb ember nem tudja ellensúlyozni. Nekem a Biblia segít, és a Teremtő benne lévő ígérete, mely hamarosan megvalósul.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
El kell döntened, hogy akarsz e élni gyógyszerekkel megtámogatva vagy feladod. Ennek megfelelően dönts ! Az orvosnak őszintén kell beszélni a tüneteidről, mert akkor tud segíteni.
2021. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
1-es jól írta, a Biblia sokat segíthet.
2021. okt. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!