Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Pécsen olyan ingyen...

Van Pécsen olyan ingyen dolgozó pszichológus aki tényleg foglalkozik a problémákkal(akár tovább is küld máshova ha súlyosabb a gond), vagy mindenképp magánba kell menni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Ez az iparág nem erről szól. Őszinte leszek, a kutya nem fog ingyen segíteni. Tapasztalat. Valószínűleg felírnak valami gyógyszert azt elhajtanak, mint a magzatot, de még lehet a gyógyszert sem akarja majd felírni.
2021. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha az ingyen dolgozó pszichológusnak szerzel ingyen áramot meg gázt a lakásába, meg ingyen ételt a kamrájába, akkor látom valószínűnek.
2021. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

TB-támogatott pszichiátriai ellátás létezik, pszichológus is, de oda szakorvosi beutaló kell, legalábbis eszerint. (oldalt linkelem)

Hogy mennyi időt szánnak egy-egy páciensre, milyen az ellátás, azt nem tudom sajnos. Egy kis utánajárást talán megér, ha nem, akkor marad a magánrendelés.

[link]

2021. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat (:
2021. okt. 16. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológus, ami ingyen is van, max valami alapitvanyon keresztül lehet. Kórházba a pszichiáter van tb alapon. De hát ott ha nem sikerül jót kifogni, akkor darab-darab leszel. Pl. 3an ültünk bent az asszisztensel együtt, ami feszelyezet. Aztán az orvos kb. 2,5 perc beszélgetés után, megállapította hogy generalizalt szorongásom és szociális fobiam van. Írt gyógyszert aztán mehettem utamra. Mikor visszamentem és mondtam hogy nem jó a gyógyszer mert tompít. Rám formedt hogy szedjem tovább. És 1percet se voltam bent aztán mehettem is a dolgomra. Kb. Ez az állami ellátás.
2021. okt. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!