Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha megőrülök...

Mit tegyek, ha megőrülök attól, hogy nem értem, ezen az oldalon MIÉRT tartanak hipochondernek? Persze akik annak tartanak, nem írják le, MIÉRT.

Figyelt kérdés

Korábban lustának tartottak itt sokan, ahogy ma "divatos" mondani, olyannak, aki 'nem tesz magáért'. Aztán mégis nekem lett igazam abban, hogy haladtam az életben és elhelyezkedtem az új szakmámban.

Valahogy autistaként és az életben tapogatózva konkrétan fájdalmas és persze érthetetlen szokott lenni az, ha akár itt nem hisznek nekem.


A való életben amúgy olyan ember tart hipochondernek, akinek magának kezeletlen COPD-je és gerincsérve van.


2021. okt. 16. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Mert hipochonder vagy. És még autista is.
2021. okt. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért pécéznek ki valakit, hogy szerintük hallucinálja a pozitív leleteket, a tüneteit és azt, hogy ORVOS küldi tovább?
2021. okt. 16. 22:27
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell hazudni és hinni is fognak neked. Az autizmusodra nem kell rá fogni mindig mindent egyébként szerintem is hipochonder vagy :) Isten veled 😁
2021. okt. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem fogok rá semmit az autizmusra, na jó, azt igen jelen esetben, hogy szeretnék embereket megérteni.


Annyira undorító és idegesítő dolog, hogy itt névtelenül nem hisznek embereknek.


Remélem, te fizikailag egészséges vagy és tudod, milyen érzés orron át lélegezni, nem rekedtnek lenni és nyelőcsőfájdalmak nélkül élni, ja meg fülzúgás nélkül, mert én nem.

Meg remélem azt is tudod, milyen érzés, ha nem kell havonta vérvételre és egyéb vizsgálatra menned.

2021. okt. 16. 22:32
 5/25 anonim ***** válasza:
Jelenleg megvagyok fázva nem tudom hogy túlélem e te mit gondolsz? Amúgy miért nem mentél el orvosnak ha ennyire tudsz diagnosztizálni? A nevedet azért jó lenne tudni h oda nem szabad menni majd.
2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%
Nem vagy egyedül ptoblémákkal, csak az a különbség, hogy én pl. nem hangoztatom.
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%
Az utolso kommentedrol megallapithato, hogy level 3 hipochonder vagy. Na puszinyuszi
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hannibál lecter
2021. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980


És ha hangoztatom, akkor mi van? Őszinte ember vagyok, már ami a gondolataimat illeti és közvetlen is. Azt is hangoztatom, hogy informatikus vagyok.

2021. okt. 16. 22:39
 10/25 A kérdező kommentje:

5


Nekem krónikus orrmelléküreg-gyulladásom van, amit háziorvos és fül-orr-gégész is kimondott. Tehát lényegében 15 éve tartó nátha.

Nyugi, semmi sincs, amit én diagnosztizáltam és nem kell hozzám jönnöd rendelésre....

2021. okt. 16. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!