Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánssal mi a...

Antidepresszánssal mi a tapasztalat? Valóban többet visz, mint hoz?

Figyelt kérdés

Szorongás, szociális fóbia (nem szeretem az emberek társaságát, közelségét), lehangoltság, örömtelenség, felszínes alvás, rossz memória, tervezés képtelenség (memóriával összefügg) a tüneteim.

Szorongásra, némileg az alvásra L-triptofán por jó megoldás, a többi viszont maradt.

Vmelyik ssri segíthet?

Hosszú távon mik lehetnek a mellékhatásai? Mi várható, ha egyszer el kell hagyni?

Nem tesz érzelmileg offra (kiüresedetté)?

Hány évig szedtetek/mióta szedtek s mit? Ezeket, kérlek, írjátok a kommentben, ha lehet.



2021. okt. 17. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez érdekelne engem is, kiegészítve esetleg arra hogy milyen hatással van a sport teljesítményre stb 10 éve testépítek, mellette hobbi szinten boxolok.
2021. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én mirzatent szedtem nagyjából 8 hónapig. Súlyos depresszióban szenvedtem, nekem sokat segített. Amikor már jól éreztem magam hirtelen abbahagytam, annak ellenére, hogy olvastam a tájékoztatóban, hogy fokozatosan kell elhagyni. Ráadásul a pszichiáteremmel sem egyeztettem erről. Utólag nagy hiba volt. Ahogy abbahagytam ugyanolyan rosszul lettem mint mielőtt elkezdtem szedni. Sőt pánikrohamok törtek rám ha pl. egyedül utaztam kocsiban vagy vásárolni mentem és sok ember vett körül. Szóval naponta többször. Nagyon rossz volt, de ki kellett bírnom, nem akartam tovább gyógyszeren élni. Pár héttel később elmúlt minden, azóta jól érzem magam. Nekem szükségem volt rá, hogy kijöjjek a depresszióból, nem bántam meg, hogy szedtem. A letevéssel viszont vigyázni kell, túl kell lenni a nehéz időszakon és mindenképpen egyeztetni azzal aki felírta.
2021. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!