Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kezdődött. Úgy érzem állandóan rendnek kell lenni és rendezettnek mindennek. Múltkor azért sírtam mert a párom nem csukta be a szekrény ajtót. Nagyon ki tud borítani ha nincs rend, de még ha rend van akkor is azt érzem hogy nem tökéletes. Állandóan átrendezném a díszeimet és a szekrényeket is mert azt érzem hogy nem rendezett. Ezek miatt egész nap ideges vagyok, gyomorgörcsöm van és sírni tudnék, mert azt érzem hogy bármit csinálok soha nem lesz tökéletes. Másik dolog meg ami nagyon kiborit ha hozzá érnek a cuccaimhoz. Még nem élünk teljesen külön a párommal, nála egyáltalában nem érzem jól magam mert olyan a ház, jön le a fal, minden van mindenhol. Fogalmam sincs hogy leszek képes majd ide költözni.

Ha nála vagyok akkor meg azon aggódok hogy otthon bárki bemehet a szobámba és elpakolhatja a cuccaimat máshová mint ahol a helye van.

Még annyi hogy anyukám rendmániás, és állandóan azt várta el hogy rend legyen, ha pedig nem volt az bejött a szobámba és elpakolta a cuccaimat még 20 éves létemre is. Nem tudom hogy ennek köze e lehet ehhez.



2021. okt. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Kényszerbeteg vagy
2021. okt. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ugyanez lettem.

Amiota felujitottuk a lakasunkat (2 honapja), azota mindennap vagy 2x felmosok, 20x felsoprok, stb stb.

Multkor azert sirtam el magam, mert a parom nem egymas melle, azaz nem tokeletesen tette le a cipoit egymas melle, hanem az egyik picit jobbra ki allt :’)

Folyamat faj a fejem, nekem is gyomorgorcsom van, de ezt betudom annak, hogy mielott nem volt felujitva a lakas, magyaran szrtam bele az egeszbe ….

febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!