Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha így hagyom el a gyógyszert...

Ha így hagyom el a gyógyszert lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Évekig szedtem paroxetint általában 20mg/nap , úgy 5 hónapja nem hatott már , gondoltam elhagyom , végül kb 4 -5 hét alatt 5mg/napra csökkentettem. Ezután 1.5 hónappal megint lassan felemektem 20mg-ra. De megint nem hat , szeretném végleg elhagyni , nem akarom már mérgezni magam vele. 6 napja 10mg szedek , és gondoltam holnaptól már csak 5mg-t lehet így valami bajom ,a szokásos elhagyási tünetekemn kívül?

2021. okt. 19. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én lassabban csökkenteném, de ha az előzőnél nem volt komolyabb bajod, akkor most se lesz.
2021. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én legalább 2hetet mondanék és fokozatosan csökkenteni.de az a biztos,ha dokival egyeztetsz. Az elvonási tunetek miatt rosszabbul leszel mint előtte,és emiatt kell majd új gyógyszer,és ez egy ördögi kör sajna.ha véglegesen le akarod rakni akkor több időt hagyj rá és vki ügyeljen rád az elvonási tunetek miatt.
2021. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!