Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a félelmet, a pszichológushoz menéstől?

Figyelt kérdés

Nem teljesen tudom azt se, hogy miért félek. De lehet, hogy mert félek felszakítani a sebeket. Meg hogy gyengének gondol, mert mindenkinek komolyabb bajai vannak, mint nekem.


Szóval, megköszönném, ha mondtok tanácsokat, hogy hogyan tudnám legyőzni a félelmemet a pszichológustól.



2021. okt. 19. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban,hogy ez a Te érdekedben történik. Ne agyalj azon, hogy kiéhez képest mekkora a problémád. Ha neked probléma akkor bizony az,és segíteni kell rajta.
2021. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Ha félsz ne menj oda ...
2021. okt. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonlo felelmem, es emiatt sokaig nem beszeltem egy traumamrol. Mikozben az evekig meghatarozott, es meg ma is befolyasol. Szegyelltem azt, hogy en ugy reagaltam egy szituaciora, hogy evekig nem tudtam aludni, meg kerultem a bulihelyeket, mig masok siman tovabbleptek volna az eseten. A pszicholgus azt mondta erre, hogy mindenkinel mashol van a hatar, hogy mit el meg traumakent.

Nekem ez segitett. Egyszer sem nezett le semmi miatt, pedig szerintem eleg fura figura vagyok. Probal megerteni, es segit nekem megerteni, hogy miert reagalhatok ugy, ahogy.

2021. okt. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Szia kérdező, én pszichológus vagyok. Ha segítene legyőzni a félelmeidet, beszélhetünk anonim módon akár itt, akár privátban arról, hogyan néz ki egy alkalom.
2021. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!