Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó terapeutát keresnék szorong...

Jó terapeutát keresnék szorongás miatt Budapesten. Tudna esetleg valaki ajánlani olyasvalakit, aki rajta tényleg segített?

Figyelt kérdés

Bővebben egy kicsit: A problémám kicsit talán nevetségesen hathat, de sajnos eléggé régóta feszülök azon, hogy bárhol vagyok idegen helyen (de még a páromnál is) képtelen vagyok mosdóba menni. A kis dolgot még úgy ahogy sikerül elintézni, de a nagy esélytelen. Egyszerűen annyira szorongok emiatt, hogy emiatt képes vagyok utazásokat lemondani akár, mert rettegek attól, hogy ott majd nem fogok tudni mosdóba menni. Nagyon szépen kérlek titeket NE kritizáljatok, cseszegessetek, hanem őszintén kérnék segítséget! Pontosan TUDOM, hogy ez nem normális, ezért szeretnék szakemberhez fordulni.


27 éves Nő



#szorongás #mosdóba menés
2021. okt. 21. 09:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!