Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Propranolol remegésre és más...

Propranolol remegésre és más szorongásos tünetre mennyire hatásos? Tapasztalatok érdekelnek.

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bizoprololt szedek, ami ugyanúgy béta blokkoló, nekem hatásos, a pszichiáterem írja ki.
2021. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szorongásra kapod? Pánikra vagy szoc fóbra? Remegésre?


Én propranololt kapok és más gyógyszereket is.


Főként remegésre kellene hatnia. Még nem volt olyan szitu, ami erős remegést szokott okozni, így nem tudom a hatását lemérni.


Olyan helyzetekben nem volt remegés, ahol enyhe formában volt korábban.


Szorongás csökkentő hatását érzem, fokozza a többi hatását, mellékhatás nélkül.

2021. okt. 21. 21:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidegben, hőemelkedéssel, lázzal és erős kimerültséggel is remegek.
2021. okt. 21. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a szorongástól remegek, generalizált szorongás, és sokszor pánikrohamok is vannak. De alapjáraton magas a pulzusom, főleg amikor szedtem olyan antidepresszánst, ami még jobban felvitte. Pánik esetén meg az egekbe száll, ilyenkor ajánlotta az orvosom, hogy nyugtató mellé vegyek be egy bizoprololt is.
2021. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én napi 2x szedem, normál pulzussal. Pánikrohamom sosem volt. Állásinterjún, vizsgán, munkahelyen akár hetekig szoktam remegni. Még akkor is, ha nem érzem nagyon erősnek a szorongást.
2021. okt. 21. 22:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak éjszakára szedem, valóban van némi nyugtató hatása.
2021. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!