Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy egyik...

Létezik olyan hogy egyik pillanatról a másikra elmegy egy olyan dologtól a kedvünk amihez eddig borzasztóan volt, vagy csak az OCD munkálkodik?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy bizonyos játékkal játszani, és nemrégiben újrakezdtem a munkám mellett nem jut rá annyi időm, mint régen, de mindig van benne mit csinálnom, és borzasztóan élvezem is, de ma eszembejutott hogy igazából nincs is kedvem, vagy már ráuntam. Tudom elég hülyeségnek hangzik, de annyira visszahozta az életkedvem, újra összeállt a régi társaság, haladok, és lefoglalom magamat. Lehet csak szimplán az OCD okozza ezt a gondolatot? Mert legbelül úgy érzem van kedvem.

2021. okt. 22. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdeztem de kielégítő választ nem kaptam...

nekem is volt ugyanígy de sajnos visszatért..

2021. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!