Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak helyzetek amikor...

Vannak helyzetek amikor kizökkenek és bizonyos tényezők miatt nem tudok a wc-ben pisilni. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ha, nincs meg a kellő nyugalom, és tudom, hogy hallhatják, ahogy eleresztem a pisit és egy vagy több ember közel van a wc-hez akkor már nem tudok pisilni, ilyenkor sokszor visszs kell tartanom, hogy nyugodtabb körülmények között tudjak pisilni.

Ha tudom, hogy hallhatják illetve állnak a wc előtt(leginkább akkor van ez, ha számomra ismeretlen vagy kevésbé ismert emberek vannak a wc közelébe) akkor már nem tudok ereszteni. Viszont például egy kocsmában vagy buliban lazán tudok ereszteni mert ott tudom, hogy az emberek nem tudják meghallani a csurgatás hangját, nagyobb a nyüzsgés, a hangzavar.

Valamiért frusztrál, ha sírí csend van a wc-ben és tudom, hogy más hallhatna a csurgatásomat, de meg ilyenkor a tudat is tud frusztralni, hogy kozel van a wc-hez, még hallani se kell, hogy hallja.

Ellégé kellemetlen és hátráltató egy dolog

Mit tudnék ezellen tenni? Nem akarok mindig tartani magamban és majd nyugisabb korulmenyek kozott kiengedni

Mit tehetnék ez ellen?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. okt. 23. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Feldmár beszélt erről egyik agymosó részben. Mindenkinek más a privát szféra-méret igénye. Valaki tud pisilni mások közelében, van, akinek nagyobb privát szféra kell, ő nem tud. Én sem tudok, ha állnak mellettem. De ha haveri körben sétálunk haza egy kocsmából, akkor tudok. Nem kell ezen parázni.
2021. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!