Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniára milyen támogatás...

Skizofréniára milyen támogatások vehetőek még fel a rehabilitációs ellátáson és az adó visszatérítésen kívül?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi. Ez nem elég?
2021. okt. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bérlet/jegy utazáshoz.
2021. okt. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Egyesnek:


Általában nem elég, sokan nagyon alacsony összeget kapnak, de a boltokban ugyanannyit kell fizetniük.


Lehet mellette dolgozni, annak aki tud. De gyakran csak rehabos/védett részmunkaidòs munka reális célkitűzés, sokszor minimálbérérért. Úgy értem, hogy a 4 vagy 6 órás minimálbérért.


Van aki magasabb összeget kap (jól keresett korábban és magas %-ot kapott), mellette részmunkaidőben nyílt munkaerőpiacon dolgozik, jó fizetésért. Ez a ritkább eset.

2021. okt. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 4 órában dolgozom jelenleg de szeretnek teljesben dolgozni Milyen következménekkel járna ez mert én nem akarok életem végéig ezen a könyöradományon élni mivel most is 12 órázok es tudnék havi 160 órát dolgozni ha elveszik a rahab járulékot hát elveszik az nem Isten áldása én úgy fogom fel én dolgozni akarok hiszen meg csak 41 éves vagyok nekem hála Istennek rendbe jött az életem teljes életet élek mar 3 éve minden területen teljesen elmultak a tüneteim szerintem vissza se jönnének mar de nem kiserletezek az a napi egy szem gyogyszert beveszem meg a jogsim is visszakaptam csak a gond az hogy ezzel a 4 órás munkák csak eleg lealacsonyitok en szeretnek vmi normalis emberhez illő munkat de lehet meg diplomat szerezni mert jo kepessegu ember vagyok
2021. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!