Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találtátok meg a...

Hogyan találtátok meg a boldogságotokat?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy.

Mondhatni minden adott lenne, de nem. Valamiért borzasztó letargiában élek évek óta és nem tudom a valós okát.

Hogyan találtátok meg a boldogságot? Mi nektek a boldogság az életben?


2021. okt. 25. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Keress egy jó csajt és megoldódik.
2021. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

"Keress egy jó csajt és megoldódik."


A következő kérdés: hogyan találjon az ember jó csajt?

2021. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Inkább úgy mondanám, a lelki békémet, kiegyensúlyozottságomat.

A kereszténységben találtam meg, az Istennel való kapcsolattal, és hogy tudom gondviselése velem van.

2021. okt. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Mindent nekem kell leírni? :D

Amúgy mindenhol más. Ilyen titkokat senki sem oszt meg a másikkal. Ha valaki tud csajozni akkor nem reklámozza, hanem megteszi. De az alap, hogy próbálkozni kell.

2021. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rátapintottál a lényegre első válaszoló. Ez az egy, ami hiányzik még...és talán ez pecsétel meg mindent.

Az a baj, hogy elvileg úgy is boldog lehetne az ember, hogy nincsen partnere. Nekem ez még sem megy. Nem tudom, hogy ez lenne-e a megoldás, egy igaz,komoly párkapcsolat.

2021. okt. 25. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mondd, sosem lesz senki se boldog, ha nincs párja.

Nem vagyunk egyformák, valakinek kicsit könnyebb valakinek fontosabb, hogy legyen párja.

Nem a komoly párkapcsolat lenne a megoldás, hanem egy jó csaj... Tudod akit csak azért tartasz.. Vagy többet.

2021. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl. volt jó csaj, akivel volt egyéjszakás kalandom. Nem éreztem kiteljesedettebnek magam utána. Viszont azt, akivel le se feküdtem, viszont a lelkem mélyéig lelátott és szeretett, azt a mai napig visszasírom.
2021. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!