Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham lehetett? Aki egy...

Pánikroham lehetett? Aki egy kicsit jobban képben van segítene?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szorongok és stresszelek sajnos. A hétvégén kaptam néhány rossz hírt, ami fokozta a dolgot. A lényeg, hogy tegnap este csak úgy hirtelen elkezdtem zokogni, alig kaptam levegőt, rázott a hideg, reszkettem és hányingerem volt. Az ijesztett meg, hogy alig kaptam levegőt és nehezen tudtam megnyugodni. Most utánanéztem a pánikroham tüneteinek, de ott írják pl a halálfélelmet, szívszorítást, nekem ezek nem voltak. Lehetett ettől függetlenül mégis egy enyhe pánikroham?

okt. 25. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett az.Mindenki máshogy éli meg.Nekem is mikor volt akkor alig kaptam levegőt és szakadt rólam a víz plusz pulzusom az egekben volt.Azt hittem ott pusztulok meg.Inni kell ilyenkor rengeteg vizet és lassan,mélyen lélegezni és jó lesz utána
okt. 25. 14:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
okt. 25. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fulladásérzés,reszketés,hidegrázás,hányinger mind lehet pánik tünet,de sírással együtt én még a szorongásra is tippelnék mellette. A stressz könnyen előhozhatja.
okt. 28. 13:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
okt. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!