Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet egy adott személyn...

Miért lehet egy adott személynek, sűrűn alvási paralízise?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy minek következtében alakul ki, valamint, hogy mit takar ez a kifejezés.


Jelenleg éjszakás műszakban dolgozok, és 1órával ezelőtt azaz hajnal 2órakor rám írt a hugom, hogy úgy gondolja kezd megőrülni...

Szóval le írta nekem a dolgot ami miatt így gondolja, amiben egyértelműen az alvás paralízis jeleit írta körül.


"Mostanaban minden alvas elott vagy csak ugy pl vasarnap is dori elott random lattok embert aki el tunik dori akkor azt hitte h a faradsag miatt lattok de most pl

Arra riadtam fel.h valaki rangat es no sugta h semmi sikitani akartam de nem jott ki hang mozogni sem birtam majd igen es nagyon be panikoltam pont melletem volt mintha fel akart volna kelteni olyan elethu volt"


Igen tudom... mellőzzük a helyes írás kritikákat ha kérhetem... tudom nekemis van jócskán...

A lényeg, az képzelgések pontosan nem tudom mi miatt lehetnek, a fáradtságra tudok gondolni, mivel a dolog második felében az alvás paralízist írta körül... ami az alvás probléma hatása lehet...

Rá kérdeztem, hogy ez gyakori e nála, és elvileg mostanában nagyon gyakran jelennek meg ezek a dolgok...

Én szerencsére sokat olvasok, ezáltal tudom, hogy mi is az ami történik vele... viszont mivel ő nem tudja, hogy mi is az alvás paralízis, így érthető, hogy azt gondolja, hogy kezd megőrülni... de majd ha haza értem, és kialudtam magam, akkor megmagyarázom neki a jelenséget...

Viszont attol, hogy tudom hogy ez mi, még a probléma fórrását nem tudom... velem régen 2szer volt ilyen, de nagyon hosszu idő telt el a 2között... de úgy gondolom, hogy az nem normális, ha valaki állandóan ezt tapasztalja...

Mi lehet a kiváltó oka?

Heti 3napot jár suliba(esti tagozatos) mellette nem dolgozik, szinte semmit nem csinál... alszik rendesen 8órát... szóval a kialvatlanságra sem lehet alapozni... de akkor mégis minek következtében alakul ki nála ilyen gyakran ez a lidérc nyomás?


2021. okt. 26. 03:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. okt. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor voltak ilyen élményeim, amikor kamaszkorba léptem, és az idegrendszerem változásokon ment keresztül. Gyakran alvajáró is voltam. Pár év alatt elmúlt. Ő hány éves?

Tapasztalataim szerint a hason alvás csökkenti az esélyét.

2021. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19éves
2021. okt. 26. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!