Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szakemberhez kéne fordulnom? F24

Szakemberhez kéne fordulnom? F24

Figyelt kérdés
Egy ideje már úgy érzem hogy fiú létemre kudarcot vallottam mivel még ilyen alap dolgokra se lennék képes mint mondjuk a csók mivel nekem túl felnőttes, komoly vagy hogy mondjam. A másik meg úgy maga az érintés. Sose értem meg lányhoz amit most úgy értek hogy pl egy lány kezéhez se értem még. A következő dolog maga a szex és amik hozzá tartoznak. El se tudom képzelni magamat amint éppen csinálom plusz elkezdeni se merném, akkor meg főleg lefagynék ha a lány csak a felsőjét levenné. Most mondom hogy hetero vagyok mielőtt valaki mást gondolna.Ugy érzem mintha elég sok minden hiányozna belőlem amik szerintem alap dolgok ha jól látom.

2021. okt. 26. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egyébként vonz ez a dolog és vágynál rá (mármint a testiségre), akkor érdemes elmenni pszichológushoz, mert valószínű nem oktalan jelenség, hogy nem tudsz kapcsolatokat kialakítani a nőkkel.
2021. okt. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jártam pszichológushoz aki a végén úgy gondolta hogy jobb lenne ha pszichiáterhez mennék mert az nagyobb szinten van mint ő és kérte hogy legyen differenciál diagnózis de azóta se mertem elmenni. Mondta még azt is hogy lehet azzal kéne kezdenem hogy autizmus spektrumzavarom van.
2021. okt. 26. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológushoz is elmehetsz, vagy szexuálpszichológushoz (a másik nemmel kapcsolatos irreális félelmek kiderítése céljából).
2021. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aszexuális lehetsz, de ez nem betegség, én is az vagyok.
2021. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félelem okozta blokk lehet ez.
2021. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz rá, ne csinálj belőle problémát. Lehet, hogy csak később jön meg hozzá a "kedved" meg a bátorságod. Én is csak 30 éves koromra jutottam el odáig.
2021. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy "nem vágyik rá" (leírásból nekem nem az jött le), hanem hogy fél tőle.
2021. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!