Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Negyedév után vissza kell...

Negyedév után vissza kell térni az antidepresszánsra, vannak mellékhatásai újra?

Figyelt kérdés

Élettársam letette pár hónapra a pszichiáterével egyeztetve, de visszajött neki a betegsége. Újra kiírta a gyógyszert az orvos. A szervezte már hozzászokott megfelelően vagy ennyi idő után újra olyan, mint az elején, hogy idő kell, hogy hasson?

Én kezdek belepusztulni ebbe a helyzetbe, hogy 2 naponta nem bír kikelni az ágyból.

Félek, hogy kirúgják a munkahelyéről. Gyakorlatilag hónapok óta nincs köztünk intimitás. Én viszem férfiként a háztartást is, és ebbe kurvára belefáradtam már. Fiatal pár vagyunk, nem bírom ezt a terhet a munka mellett.

Korábban egy sportoló, vidám lány volt, most meg egy 80 éves betegeskedő idős nőre hasonlít.


2021. okt. 26. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden ugyan úgy kezdődik elölről ahogy a legelején volt. A mellékhatások a gyógyszerszedésnél újra jelentkezhetnek.
2021. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak antidepresszánsra lenne szüksége, hanem pszichoterápiára is.
2021. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tegnap már teljesen jól volt, olyan kő esett le a szívemről több hét elteltével, hogy megéreztem. Erre ma ír, hogy nem ment dolgozni, mert nem bír kikelni az ágyból.

Egyszerűen olyan mélybe kerültem, hogy mindjárt elsírom magam.

2021. okt. 26. 10:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Képzeld neki milyen rossz lehet... Én is átéltem/átélem ezt, most már talán kezdek kijönni belőle.
2021. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki mellette! Hidd el ez neki is borzalmas, csak ő másként éli meg.
2021. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meddig fog még ez tartani?
2021. okt. 26. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Pár het es jobban lesz sokkal.
2021. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bízom benne.
2021. okt. 26. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele együttérezni. Neked is nehéz lehet, neki 100x rosszabb.
2021. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Újra meg kell várni, míg hat. Szerencsés helyzet, amikor az első vagy második gyógyszer segít.

Van akinek egyik antidepi sem hat.


Ha voltak korábban a kezelés elején mellékhatások, akkor most nem biztos, hogy előjönnek, ha ugyanazt kapja.

2021. okt. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!