Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan enyhititek a szorongast...

Hogyan enyhititek a szorongast amikor "minden osszejon"?

Figyelt kérdés
Ebben a honapban eleg sok rossz dolog tortent velem, (baleset, csotores, tonkrement auto -az utobbi ketto tobb penzt is vitt el mint amivel szamoltam, munkahelyi stressz) problemak mindig vannak, nyilvan vegul meg is kell oket oldani es meg is vannak, de a stressz okozta szorongas megmaradt. Tanacsokat szeretnek, kinek mi valt be ilyenkor a szorongasra?
2021. okt. 26. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Hallgass zenét. Sokat. Nálam ez az egyetlen módszer, ami bejön. Ja, meg a versírás. Írd ki magadból a gondolataidat. Vagy vezess naplót.
2021. okt. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ez nehéz. Szerintem igazából ilyenkor eltüntetni nem lehet ezt, mert valahol ez a normális reakció. Szóval én azt próbálom, hogy nem lefagyni, hanem egyesével oldani meg a dolgokat sorra, akkor is ha közben kutyául vagyok. Mert igazából ettől lehet aztán jobb. Jah meg aludni próbálok eleget. Ami azt jelenti, hogy próbálom elkerülni, hogy este még pótcselekedjek mindenféle facebook görgetést meg ilyenet, amit így rossz lelkiállapotban nehezebb kontrollálni. Az optimális az, ha nem viszek telót ágyba. De persze ez is nehéz. De igen asszem a bőséges alvás a no1 célom ilyenkor.
2021. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menekülök valamibe: olvasás, futás, vagy egyszerűen csak gondolatban úgy teszek, mintha minden rendben lenne. Valahogy muszáj kikapcsolnom.
2021. okt. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!