Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelkisegély vonalak pontosan...

A lelkisegély vonalak pontosan mire is valók?

Figyelt kérdés

Komolyan elbizonytalanodtam.

Pár perce hívtam egy ilyen számot, elmondtam hogy öngyilkos akarok lenni és hogy miért. A pasi türelmesen végighallgatta a tragédiámat majd kedvesen lerázott annyival hogy ilyesmivel ők nem foglalkoznak.



2021. okt. 26. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kéne vagy a pasi egy kezdő volt akit ki kéne rúgatni...
2021. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az van az oldalon hogy szakképzett önkéntesek vannak.

Először azt hittem hogy gyerekeknek/kamaszoknak való számot hívtam és az volt a gond, de nem.

2021. okt. 26. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre való lenne, de ezek szerint az ott dolgozók nincsenek a helyzet magaslatán.
2021. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is hívtam őket ilyesmivel, kérdezgetett a hölgy, és hümmögött, de nem rajta múlt, hohy még itt vagyok.
2021. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én igazából nem is tudom hogy mire várok még.
2021. okt. 27. 16:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy vársz! Én is várok... várjunk együtt. Jársz terápiára?
2021. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jártam sok pszichológusnál, egyik se tudott segíteni, volt aki csak megalázott.
2021. okt. 27. 17:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnálom. Nekem is volt már sok, de ha jót találsz, akkor aranyat ér. Mégha ideiglenesen is. Viszont ezt a szolgálatot már én sem merem felhívni...
2021. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ha gondolod írj.

Ha egyikünknek sincs senkije, legalább egymásnak elmondhatnánk hogy mi a gond. Én legalábbis megkönnyebbülök ha kiadhatom magamból!

2021. okt. 29. 09:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lelkisegély: nem sokra. Én is beszéltem már velük (többször), az a véleményem, hogy dilettánsok és csomó olyan van köztük, aki nem való erre a munkára. A leglehangolóbb az, amikor egy nálad butább ember van a vonal túlsó végén, és te érzelmileg felfokozott állapotban azzal kell, hogy vesződj, hogy megértess vele valamit. A másik, amikor türelmetlenek/kedvetlenek. Egyébként is dilettánsok, valami gyorstalpalót végeznek, aztán odaülnek 12 órázni. Van köztük pár jó, de az a kisebbség szerintem.



Kérdezőnek meg a Tündérhegyet javaslom. Nézz utána, hogy mi az, ha kérdésed van, írj akár nekem. Ne siess azzal az öngyilkossággal, előbb próbáld meg ezt a helyet, háthat segít.

2021. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!