Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy pánik betegnél?

Figyelt kérdés
Normális ha egy pánik beteg retteg az el alvástól és nagyon fél a jövőbe nézni fél a holnaptól stb.

2021. okt. 29. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Dokid tud rola?
2021. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerdán megyek 😀
2021. okt. 29. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A pánikbeteg sok mindentől retteg. Én magamat például orvos nélkül is mániákus túlgndolónak tartom. :D Gyakorlatilag nincs nyugodt napom, állandóan ideges vagyok, amit a legapróbb, mások által fel sem vett hétköznapi problémák okoznak, vagy egy gondolat, ami az agyamba férkőzik. Lásd a tiedet, hogy nem mersz elaludni. Én gyakorlatilag minden hónapban "halálos beteg" vagyok és mindennap kapok egy pár mini szívrohamot, csak hogy karban tartsam az idegrendszerem, meg egyéb nyalánkságok. Az egészségem is éppen emiatt romokban van, testileg is érzem minden tünetét az állandó stressznek. (Hozzátenném, mások számára, és nekem, mint kívülálló szemszögéből nézve, semmi stressz nem kellene az életemben legyen, nyugodtak lennének a napjaim, ha én, nem én lennék.) :D


Jó ötlet volt az orvoshoz fordulás. Sok sikert.

2021. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább szorongásos depressziónál van ilyen.
2021. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is sokat rágódok a jövőn, a saját jövőmön, meg hogy munkát kellene váltani, befejezni valami felsőbb fokú iskolát mivel csak gimis érettségim van, el kellene már költözni itthonról, a változást pedig nem szeretem. Ha ilyeneken pörög az anyad attól még nem feltétlen vagy pánikbeteg.

Az elalvással mi a problémád? Talán alvásparalízised szokott lenni és azért nem mersz aludni?

2021. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha félsz a holnaptól az nem pánikzavar, hanem generalizált szorongás inkább.
2021. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is félek az elalvástól , generalizált szorongásom és pánikzavarom van
2021. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!