Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mekkora nagy baj, a halál...

Nem tom... kérdése:

Mekkora nagy baj, a halál utáni vágy? Évek óta halál utáni vágyam van, többször próbálkoztam már ki oltani az életemet, de valahogyan mindig jött valaki, aki le állított (ki tépte a kezemből a kést, vissza rántott az erkélyről stb..)

Figyelt kérdés
Általában az apám, a bátyám és a húgom találtak mindig meg pont akkor, amikor meg akartam magamat ölni. Sok, nagyon sok rossz dolog történt velem, sok ideig egyszerre fizikailag és mentálisan is bántalmaztak. Óvodától kezdve, egészen ötödik osztályig minden nap. Legutóbb 2021 év elején próbáltam magamat megölni, amikor is a húgom talált rám, ahogy éppen vágdosom a torkom. Szörnyű érzés volt akkor a húgomat látni, úgy össze omlani. Évekig jártam pszichológushoz, összesen háromhoz. Az egyiket mi dobtuk ki, mert el kezdett sírni, amikor elmondtam neki, hogy mik történtek velem kiskoromban. A másik kettőt költözés miatt kellett le váltani. Mit kéne tennem? A szüleimmel nem tudok beszélni, mert apám az mindig üvöltözik velem, ahogyan megpróbálom elmondani neki, hogy mi a baj (mindig azt mondja, hogy neki nyugodtan elmondhatom), és azt válaszolja, hogy azért van ez, mert bele bolondulok a jó módba.

2021. okt. 30. 02:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ki bantott? Nem pszichiàter kellene?
2021. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Iszonyú nagy a teher amit cipelsz! Nem tudom milyen módon bántottak de borzalmas lehetett!

Keress fel egy pránás gyógyítót. Ő biztos helyre teszi a lelked és segít feldolgozni a traumát!

Melyik városban laksz?

2021. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Prànàs gyógyitot.... Mohikàn sàmànt.
2021. okt. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%

Mégis mit dolgozol hogy ennyire ráérsz a hülyeségeken agyalni?

Jól mondja apád hogy a jómód tesz tönkre téged.

Ha elfoglalnád magad és lenne felelősség tudatod akkor nem ezeken járna az a buta kis eszed.

Te nem akarsz öngyilkos lenni , csak azt szereted ha veled foglalkoznak és csak sajnáltatod magad.

2021. okt. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Aha ha depi vagy menjel kapalni... okos otlet.
2021. okt. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%

#4-es válaszolónak

Nagy f*szt mondasz, tegyük fel neked csoda életed van, mindened meg van amire szükséged van és téged nem bántalmaztak kisgyerekként, képzeld engem is cs*szegettek óvodában, még az óvónők is. Lehet te nem éltél át gyerekkori traumát, de attól még ismeretlenül is megsajnáltam a kérdezőt! Lehet, hogy neked van feltűnési viszketegséged!🤷‍♂️ Ki tudja…

2021. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hány éves vagy? Most hanyadikos vagy? Nem rosszból kérdezem, akár privátban is beszélgethetünk ha szeretnél!❤️
2021. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es. 17 éves fiú vagyok. Hihetetlennek hangzik, de kiskoromban elástak élve stb...

Nagyon sokat vertek a suliban, mert cigány vagyok. És mellette még mentálisan is bántalmaztak.

2021. okt. 30. 14:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki àsott el?
2021. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sajnálom, hogy bántottak/bántanak a származásod miatt! Engem is rengetegszer b*szogattak a származásom miatt (félig magyar, félig ázsiai vagyok)
2021. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!