Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta rosszul alszok,...

Napok óta rosszul alszok, egyfolytában ideges, vagy szomorú vagyok, egy csomót sírok. Életkedvem semmi. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Előszőr is miért érzed magad szomorúnak?

Nem tudsz rajta változtatni?


Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok, mint Te. Így nem tudok sokat tanácsolni:/

2010. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Úgy minden miatt vagyok szomorú...Suli, tanulni kell, vizsgáim lesznek, keveset lehetek a barátommal, szüleimmel se túl jó a kapcsolatom, néha nagyon veszekszünk...Nemrég halt meg az egyik tengerimalacom, nem nagyon pihenhetek. Tudom, hogy ezek így nem nagy gondok, de nekem most úgy minden összejött.

Akkor már ketten várjuk a választ.

2010. szept. 3. 15:41
 3/24 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Egy jó tanácsom lehet csak: zenét hallgatni. Ez nekem is segitett ilyen helyzetekben. Bizz magadban, hidd, hogy minden jóra fordul. Csináld igy: vegyél fel egy kényelmes poziciót bárhol. Kösd be a szemed. Hallgass valami nyugtató, bátoritó zenét. Aztán gondolj jó dolgokra, vigyázz ne kalandozzanak el a gondolataid a problémákra. Képzeld magad egy szép helyen, a természetben. ÉS aztán csak gondolkodj és gondolkodj. Elsőre lehet furcsa, de ha sokszor ismétled, segit. Legalábbis nekem használt. Sok szerencsét!
2010. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Kérem, töltse ki a következő tesztet: [link]


És forduljon pszichológushoz, egyelőre megfelel az iskolapszichológus is.

Jobbulást!

2010. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a zenéset kipróbálom, illetve régebben használtam már, csak most ahhoz sincs hangulatom, de akkor szépen visszaszokok rá. Pszichológushoz egyelőre nem akarok fordulni, majd ha esetleg komolyabbra fordul a dolog, vagy hosszabb idejig egy tart, a tesztet kitöltöttem. Köszönöm.
2010. szept. 3. 18:05
 6/24 Dr. Dav ***** válasza:
100%
Megtudhatnám a teszt eredményét? Lehet privátban.
2010. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Önnek valószínűleg komoly hangulatzavarai vannak, ezért azt tanácsoljuk, minél hamarabb forduljon szakemberhez, aki segíthet feltárni depressziója hátterét, és orvosolni azt.


Ez az eredménye.

2010. szept. 3. 18:17
 8/24 anonim ***** válasza:

Az 1.hozzászóló vagyok:Nálam is ugyanaz jött ki, mint a Kérdezőnél...

Hmm:/

2010. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Dr. Dav ***** válasza:
100%

Benne találod az instrukciókat is:)

Szerintem érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, legalább egy alkalomra, hogy felmérje az állapotod, és megállapítsa, hogy szükséged van-e kezelésre.

2010. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Dr. Dav ***** válasza:
77%
Neked is ugyan azt javaslom.
2010. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!